گواردیولا: قادر به جذب جانشین برای آگوئرو نیستیم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی مدعی شد این تیم توان خرید یک مهاجم جدید را ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، جدایی سرخیو آگوئرو از منچسترسیتی قطعی شده و اخباری در مورد احتمال حضور لیونل مسی، ارلینگ هالند یا روملو لوکاکو در ترکیب این تیم شنیده شده است. اما پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل لسترسیتی فاش کرد سیتیزن ها از نظر اقتصادی قادر به جذب یک مهاجم جدید نیستند.

پپ گواردیولا گفت: "ما از اهمیت سرخیو آگوئرو در گذشته و شرایط فعلی منچسترسیتی آگاهیم و اخذ این تصمیمات آسان نیست. به وصوح معتقدم معدود بازیکنانی قادرند جانشین سرخیو آگوئرو شوند. شاید از نظر آمار و ارقام بازیکنی شبیه آگوئرو باشد، اما او ارزش و اهمیت زیادی برای منچسترسیتی دارد.

ما در تیم اصلی و در آکادمی به اندازه کافی بازیکن داریم و در شرایط اقتصادی فعلی فوتبال جهان در این فصل قصد جذب مهاجم جایگزین برای آگوئرو نخواهیم داشت. شرایط مالی همه تیم ها دشوار است و ما هرگز قدرت خرید یک مهاجم جدید را نداریم."

شکست سنگین دور رفت برابر لستر: "آنها تیمی سازمان یافته هستند و غلبه بر لستر دشوار است. در آن دیدار سه پنالتی به سود لستر اعلام شد و این روند شرایط را بسیار دشوار ساخت. لستر تیمی درجه یک است و من همیشه تحت تاثیر این تیم قرار گرفته ام.

ما مغلوب شدیم و من به آنها تبریک می گویم، اما آن دیدار مربوط به مدت ها پیش بود. اتفاقات زیادی در این مدت رخ داده است. نزدیک به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر هستیم و هر بازی برای ما مانند یک فینال خواهد بود. باید شرایط بازیکنان بعد از بازگشت از اردوهای ملی را بسنجم، تست همه منفی بوده و فکر می کنم بازیکنانم آماده این دیدار هستند."

تگ ها


لیونل مسی پپ گواردیولا سرخیو آگوئرو منچستر سیتی بارسلونا