گواردیولا: قدرت دست کسانی است که حق پخش را در اختیار دارند

پپ گواردیولا در جدیدترین گفت و گوی خود درباره وضعیت فعلی سیتی، آشوب‌های کاتالونیا و بازی‌های فشرده لیگ برتر صحبت کرد....

پپ گواردیولا در جدیدترین گفت و گوی خود درباره وضعیت فعلی سیتی، آشوب‌های کاتالونیا و بازی‌های فشرده لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش مدال، پپ گواردیولا در کنفراس خبری پیش از بازی سیتی مقابل کریستال پالاس گفته: در مورد وضعیت کاتالونیا؟ من دقیقاً نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد در کشورم، در کاتالونیا. آن‌ها از طریق کاتالونیا به بارسلونا راهپیمایی می‌کنند تا از سیاستمداران و فعالانی که بیش از یک سال در زندان بودند حمایت کنند. جامعه جهانی باید برای حل مناقشه بین کاتالونیا و اسپانیا کمک کند. این وضعیت غیر قابل باور به نظر می‌رسد. من شخصاً دوستانی دارم که برای رأی دادن قرار است نه سال را در زندان بگذرانند. فقط برای درخواست رأی دادن. میلیون‌ها نفر وجود دارند که با صلح و آرامش برای حمایت از این افراد می‌روند. اروپا باید قدم به جلو بگذارد و به ما در حل این درگیری کمک کند.
گواردیولا در ادامه گفت: در حال حاضر با یک حریف غیرقابل توقف روبرو هستیم. لیورپول قهرمان اروپا است و در هشت بازی یک بار هم نباخته است.
فقط باید تلاش کنیم و هرچه می‌توانیم انجام دهیم، 50 بازی در همه مسابقات داریم. من نگران این نیستم که مردی باشم که فکر کند قصد دارد در تمام لیگ های برتر تا ابد قهرمان شود. البته من هنوز هم می‌خواهم قهرمان شوم.

پپ در پایان گفت: با مشکلاتی که در چندین پست داریم، همچنان سعی‌مان را خواهیم کرد. ما قوی‌تر خواهیم بود. پخش کنندگان بازی‌ها مبلغ زیادی می‌پردازند. قدرت دست کسانی است که حق پخش مسابقات را در اختیار دارند، نه ما. آن‌ها به این بازیکنان یا این باشگاه‌ها نگاه نمی‌کنند. آن‌ها سؤال می‌کنند: برای پس انداز پول در حال حاضر چه چیزی بهتر است؟ و بعد هرکاری خواستند می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

ٰحمایت گواردیولا از مجرمان اسپانیایی!

 

تگ ها


پپ گواردیولا