گواردیولا : قطعا شایسته کسب سه امتیاز بودیم

به گزارش مدال و به نقل از اکسپرس، منچسترسیتی روز گذشته (یکشنبه) در حالی برابر میدلزبورو قعر جدولی به میدان رفت که خیلی ها پیش بینی می کردند شاگردان گواردیولا بتوانند سه امتیاز مسابقه را به جیب بزنند ولی بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید ......

به گزارش مدال   و به نقل از اکسپرس، منچسترسیتی روز گذشته (یکشنبه) در حالی برابر میدلزبورو قعر جدولی به میدان رفت که خیلی ها پیش بینی می کردند شاگردان گواردیولا بتوانند سه امتیاز مسابقه را به جیب بزنند ولی بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید. گل دقایق پایانی ژسوس باعث شد تا سیتی یک امتیاز از این بازی را کسب کند. همچنین خبر بد برای سیتی زن ها این بود که سرخیو آگوئرو بهترین گلزن خودشان در این بازی مصدوم شد.

پپ گواردیولا بعد از توقف برابر میدلزبورو در نشست خبری خود گفت : واقعا نمی دانم مصدومیت آگوئرو چقدر طول خواهد کشید. باید اعتراف کنم که از این مصدومیت خیلی ناراحت شدیم و امیدواریم مصدومیت او جدی نباشد. دوشنبه منتظر گزارش پزشکی خواهیم بود تا میزان دوری او از فوتبال مشخص شود.

گواردیولا ادامه داد: فکر می کنم ما قطعا شایسته کسب سه امتیاز این مسابقه بودیم. در نیمه دوم تقریبا هر کاری را کردیم تا بتوانیم بازی را با برد به پایان برسانیم  ولی تیم حریف فقط توپ ها را روی دروازه ارسال می کرد. متاسفم که پیروز میدان نشدیم و کاملاً تیم برتر میدان بودیم. خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم. باید دقت بیشتری می کردیم تا بتوانیم فرصت هایمان را به گل تبدیل کنیم.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در پایان سخنان خود گفت : شک نکنید که تا پایان رقابت ها با تمام توانم خودمان رقابت خواهیم کرد. ما سه بازی در خانه خواهیم داشت و آن بازی ها تعیین خواهند کرد که آیا ما شایسته این هستیم که فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم یا خیر و تمام بازیکنان باید با مسئولیت پذیری خودشان نشان دهند که این سه بازی اهمیت زیادی برای ما خواهد داشت. برابر تیمی امروز قرار گرفتیم که تلاش می کرد در لیگ برتر بماند. بازی آسانی نبود. همین کار را سخت کرده بود  ولی حالا مطمئن باشید که در بازی های بعدی نتایج بهتری هم خواهیم گرفت. امروز همه چیز به خودمان بستگی داشت تا سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم  ولی وقتی دروازه مان باز شد بازی پیچیده شد و در حال حاضر حتی خوشحالم  که یک امتیاز از این بازی را کسب کردیم، چون ما در دقایق پایانی توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال