گواردیولا: لیگ برتر از لیگ قهرمانان مهم‌تر است!

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در حالی که تیمش به شدت از کورس قهرمانی لیگ برتر عقب افتاده، هنوز هم روی این مسابقات تمرکز دارد...

به گزارش مدال، از دور آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، فردا از ساعت 21:25 منچسترسیتی میهمان دینامو زاگرب خواهد بود. این در حالی است که صعود سیتیزن‌ها به دور بعدی قطعی شده است. به گزارش اسکای اسپورتس، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

"ما مصدومان زیادی داریم. بازیکنان جوانی اینجا داریم و سعی می کنیم با توجه به شرایط بهترین ترکیب را به میدان بفرستیم. ما همین حالا صعود کرده ایم و در حال حاضر لیگ برتر برای ما مهم تر از لیگ قهرمانان است. دینامو بازیکنان سریعی دارد. آنها بسیار بسیار سریع هستند. آنها تا اینجا رقابت خوبی را سپری کرده اند و شانسی باورنکردنی برای صعود دارند."

وی با تایید اینکه فودن در ترکیب اصلی خواهد بود، گفت:

"فیل از فصل گذشته تاکنون در حال پیشرفت است و در بعضی جنبه ها می تواند با شخصیت و انگیزه هنوز پیشرفت کند اما هنوز خیلی جوان است. او باید کمی بیشتر در بازی فکر کند؛ مخصوصا بدون توپ اما پیشرفت او بی نقص است. از سبک تمرین و بازی او بیش از حد راضی هستیم."

گواردیولا در مورد شرایط بدنی آگوئرو، سیلوا و استونز گفت:

"هر سه آنها مصدوم هستند. داوید در قسمت خطرناکی از پای خود ضربه سختی خورده و بازی دادن به او ریسک است. جان یک هفته دور خواهد بود. آگوئرو آماده نیست."

اخبار مرتبط:

خبر بد برای بارسلونا؛ منچسترسیتی به دنبال تمدید با گواردیولا

تگ ها


پپ گواردیولا مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان سیتیزن‌ها منچستر سیتی دینامو زاگرب دینامو زاگرب-منچستر سیتی UEFA Champions League فوتبال