گواردیولا مشکوک به کرونا؛ نشست خبری لغو شد

اسکای و منابع انگلیسی مدعی شدند کنفرانس خبری امروز پپ گواردیولا به دلیل مشکوک بودن او به کرونا لغو شده است....

به گزارش "ورزش سه"، شیوع ویروس کرونا در فوتبال اروپا وارد فاز جدید و البته نگران کننده‌ای شده است. ابتدا چند روز پیش و قبل از دیدار تاتنهام در لیگ کنفرانس اروپا سرمربی این تیم یعنی آنتونیو کونته تایید کرد که تعدادی از اعضا و بازیکنان این تیم به کرونا مبتلا شده اند و نهایتاً آن مسابقه به تعویق افتاد.

اما این پایان کار نبود و طی روزهای گذشته نیز اتفاقات نگران کننده ای در رابطه با شیوع ویروس کرونا در لیگ برتر انگلیس رخ داده است. چند بازی لیگ برتر انگلیس به تعویق افتاده و از طرف دیگر تمرینات برخی تیم ها از جمله منچستریونایتد در روزهای اخیر برگزار نشده است. همچنین اعلام آماری مبنی بر ثبت ۴۲ تست مثبت کرونا طی یک هفته در لیگ برتر نگرانی‌ها را در این باره افزایش هم داده است.

دقایقی پیش یک خبر جدید در این رابطه منتشر شد. جایی که اسکای و برخی منابع انگلیسی مدعی شده اند که جواب تست پپ گواردیولا بی‌نتیجه بوده و در واقع سرمربی منچسترسیتی مشکوک به کرونا است. براساس این گزارش کنفرانس خبری گواردیولا نیز لغو شده است. با این حال باید منتظر ماند و دید که طی ساعات آینده جواب نهایی تست PSG سرمربی منچسترسیتی مثبت خواهد بود یا خیر.

سیتی یکشنبه شب در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل خواهد رفت و حالا ابتلای احتمالی پپ گواردیولا به کرونا موجی از نگرانی را در این تیم نیز به وجود خواهد آورده چرا که ممکن است بقیه اعضا و بازیکنان این تیم نیز با تست مثبت مواجه شوند.

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی