گواردیولا : مورینیو شکست را دوست ندارد

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی تاکید کرد که مورینیو در هر حالتی به دنبال کسب پیروزی است و تیمش را برابر آرسنال برای شکست به میدان نمی فرستد ......
سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی تاکید کرد که مورینیو در هر حالتی به دنبال کسب پیروزی است و تیمش را برابر آرسنال برای شکست به میدان نمی فرستد ...

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی تاکید کرد که مورینیو در هر حالتی به دنبال کسب پیروزی است و تیمش را برابر آرسنال برای شکست به میدان نمی فرستد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از فورفورتو، در حساس ترین بازی هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد  در خانه آرسنال به میدان خواهد رفت.

ژوزه مورینیو که سرمربی شیاطین سرخ است تاکید کرد در این دیدار حساس می خواهد به چند بازیکن اصلی تیمش استراحت بدهد که این بدون شک به سود آرسنال است. پپ گواردیولا که از ابتدای فصل جاری هدایت منچسترسیتی را بدست دارد، در واکنش به این تصمیم مورینیو گفت : با شناختی که از مورینیو دارم، باید بگویم که او هیچ وقت شکست خوردن را دوست ندارد. او از پیش تسلیم ونگر نمی شود و برای شکست خوردن به ورزشگاه امارات نمی رود. اطمینان دارم منچستریونایتد برای پیروزی برابر آرسنال به میدان می رود.

رقابت در لیگ جزیره برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بسیار شدید است. منچسترسیتی با ۶۶ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی جای دارد. این در حالی است که منچستریونایتد با ۶۵ امتیاز پنجم است و آرسنال هم با یک بازی کمتر و ۶۰ امتیاز در رده ششم قرار دارد.