گواردیولا می تواند یک عامل فشار برای ژاوی باشد

ریوالدو، اسطوره باشگاه بارسلونا، معتقد است که ژاوی قطعاً روزی هدایت بارسلونا را برعهده خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از برکناری ارنستو والورده از هدایت بارسلونا، شایعات زیادی درباره احتمال حضور ژاوی روی نیمکت این تیم به گوش رسید اما نهایتاً این اسطوره بلوگرانا تصمیم گرفت که فعلاً هدایت آبی اناری ها را بر عهده نگیرد؛ با این وجود به نظر می رسد که به طور قطع و در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور ژاوی در نوکمپ خواهیم بود.

اسطوره باشگاه بارسلونا یعنی ریوالدو ضمن تمجید از ژاوی می گوید که تشابه سبک مورد علاقه او با پپ گواردیولا می‌تواند فشارها را روی وی افزایش دهد. او در این باره گفت: " من مطمئن هستم که روزی ژاوی سرمربی بارسلونا خواهد شد. او نه تنها شخصیت خوبی دارد بلکه باشگاه را نیز به خوبی می شناسد. وی همچنین از ویژگی های فوق العاده برای سرمربی شدن برخوردار است.

فکر می کنم که او در لحظه مناسب هدایت بارسلونا را برعهده خواهد گرفت و برای بازگشت نسل طلایی به نوکمپ تلاش خواهد کرد."

ریوالدودر ادامه گفت: " با این وجود فکر می کنم که فشار روی ژاوی بسیار زیاد خواهد بود چرا که سبک حرفه ای او تشابه زیادی با پپ گواردیولا دارد. مطمئناً ساختن تیمی شبیه به آن زمان امری بسیار دشوار خواهد بود. ژاوی به ابزارهای مناسب برای این موضوع احتیاج دارد. از طرف دیگر این موضوع به بازیکنانی که هنگام ورود او به بارسلونا می پیوندند نیز بستگی دارد. او باید دو یا سه بازیکن کلیدی را به تیم اضافه کند."

بیشتر بخوانید:

تیلور: ایرانی ها به من می گویند حسن پادشاه است

تگ ها


ریوالدو ژاوی پپ گواردیولا فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا لالیگا فوتبال