گواردیولا: همه بازیکنان سیتی فوق‌العاده بودند

پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از پیروزی برابر شاختاردونتسک در مورد عملکرد شاگردانش و شرایط بازی صحبت کرد...

به گزارش مدال، سیتیزن ها امشب موفق شدند در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با سه گل مقابل شاختار به برتری دست یابند. با توجه به بحران مصدومیت خط دفاعی سیتی، امشب فرناندینیو کنار نیکلاس اوتامندی در قلب خط دفاعی بازی کرد و پپ گواردیولا از عملکرد وی رضایت دارد.
پپ گواردیولا گفت: همه بازیکنان سیتی فوق العاده بودند. ما لیگ قهرمانان را با یک نتیجه قابل توجه و عملکرد خوبی شروع کرده ایم و این روند بهتر از سال گذشته که اولین بازی را باختیم بوده است. شروع فصل با سه امتیاز خارج از خانه خیلی مهم است و حالا رسیدن به مرحله یک هشتم در دستان خود ماست.
ما در هشت ماه اخیر تنها در یک بازی مغلوب شده ایم و نمی توانم به بازیکنانم تردید داشته باشم، من از اینکه سرمربی چنین بازیکنانی هستم خوشحالم. زمانی که پیروز می شوید سرمربی تصمیمات درستی گرفته و هنگام شکست تصمیمات اشتباهی گرفته شده است.
حضور فرناندینیو در قلب خط دفاعی؟ ما در قلب خط دفاعی مشکل داریم اما در سایر پست ها بازیکنان خوبی داریم. من از عملکرد فرناندینیو امروز راضی هستم و از زمانی که من اینجا بوده ام فرناندینیو بازیکن سیتی بوده است.
حالا مردم شروع می کنند به عملکرد فرناندینیو نگاه کنند. اگر فصل قبل فرناندینیو نبود ما نمی توانستیم آنگونه لیگ برتر را فتح کنیم و او می تواند در دو یا سه پست مختلف بازی کند.

اخبار مرتبط:

شاختاردونتسک ۰ - ۳ منچسترسیتی؛ قدرت‌نمایی سیتیزن‌ها در لیگ قهرمانان

خلاصه بازی شاختار دونتسک 0 - 3 منچسترسیتی/ ویدیو

تگ ها


منچستر سیتی شاختار دونتسک پپ گواردیولا لیگ قهرمانان اروپا لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019 منچستر سیتی شاختار دونتسک شاختار دونتسک-منچستر سیتی UEFA Champions League فوتبال