گواردیولا پس از پیروزی پر گل: فقط می‌توانم بگویم از شاگردانم ممنونم

منچستر سیتی در یک دیدار جذاب موفق شد تیم فوتبال چلسی را با یک نتیجه عجیب در هم بکوبد و سه امتیاز شیرین را در کارنامه ثبت کند....

منچستر سیتی در یک دیدار جذاب موفق شد تیم فوتبال چلسی را با یک نتیجه عجیب در هم بکوبد و سه امتیاز شیرین را در کارنامه ثبت کند.

پپ گواردیولا که از عملکرد شاگردانش با زدن شش گل به آبی‌های لندن بسیار راضی بود، گفت: این هفته برای ما بسیار خوب بود و از نمایشمان راضی هستیم.
به گزارش مدال، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در مورد پیروزی عجیب شاگردانش می‌گوید: "امروز خوب بازی کردیم. برخلاف همیشه از عقب‌تر دفاع کردیم. آن‌ها در این بازی تنها یک موقعیت داشتند که آن هم فرصتی بود که پدرو داشت."
وی تاکید کرد: "این هفته برای ما بسیار خوب بود و از نمایشمان در این روزها راضی هستیم. پیروزی مقابل آرسنال، اورتون و چلسی. تقریبا یک هفته پیش بود که مقابل نیوکاسل شکست خوردیم."
پپ در ادامه افزود: "تمام بازیکنان تیم حرفه‌ای هستند تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که از آن‌ها ممنونم."
سرمربی منچستر تصریح کرد: "در باشگاه همه به سختی تلاش می‌کنند. بازیکنان زیاد کادر فنی را دوست ندارند چون ما به آن‌ها اجازه نفس کشیدن هم نمی‌دهیم. تنها روشی که من بلدم همین است. کار، کار و کار. تنها روش برای رسیدن به این سطح همین است."
وی در مورد دست ندادن ساری با خودش گفت: "من با زولا صحبت کردم. ساری من را ندید. من رابطه خوبی با ساری دارم و مشکلی وجود ندارد. می دانم او می خواهد بعد از این شکست چه کار کند. فوتبال همیشه به ما کمک می کند تا بهتر شویم. آن ها ما را در استمفورد بریج شکست داده بودند. مردم نمی‌توانند سختی این کار را درک کنند. مردم می‌خواهند همه چیز فورا تغییر کند اما زمان نیاز است. امروز ما خیلی خوب بودیم و دلیل پیروزیمان نیز همین است."
گواردیولا در مورد رحیم استرلینگ و اگوئرو نیز گفت: "در بازی قبلی او گل نزد. او بالا و پایین‌هایی داشته است. او بازیکن خوبی است و کمک زیادی به ما کرده است. به آگوئرو گفتم گل زیبایی زد. فکر می‌کنم از کرود شیرر نیز گذشت."