گواردیولا: پیروزی در شروع رقابت‌ها اهمیت دارد

سرمربی منچسترسیتی پیروزی در شروع لیگ قهرمانان اروپا را مهم می داند. به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، منچسرسیتی چهارشنب ......

سرمربی منچسترسیتی پیروزی در شروع لیگ قهرمانان اروپا را مهم می داند.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، منچسرسیتی چهارشنبه شب در بازی نخستش در لیگ قهرمانان اروپا با چهار گل فاینورد را شکست داد. پپ گواردیولا پس از این پیروزی پر گل گفت : در فصل گذشته تنها در بازی های خارج از خانه پیروز نشدیم و درباره آن صحبت کردیم. اگر می خواهیم  به دور بعد صعود کنیم باید در دیدارهای خارج از خانه همچون بازی های خانگی با قدرت بازی کنیم.

سرمربی منچسترسیتی افزود: شروع خیلی خوبی داشتیم و گلرنی در دقایق نخست اهمیت زیادی دارد. از لحاظ تهاجمی و دیگر بخش ها خوب بازی کردیم. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد اما  شروع این چنینی خیلی مهم است.

گواردیولا در پایان اظهار کرد: برای تقویت تیم تلاش زیادی کردیم و در فصل نقل و انتقالات مانند همه تیم های بزرگ با پنج بازیکن قرارداد امضا کردیم. برای ما اهمیت زیادی دارد که در خارج از خانه همچون و ورزشگاه اتحاد بازی کنیم. باید همان فشار، فلسفه در حمله وجود داشته باشد و تنها به ضد حمله فکر نکرد. در مجموع از عملکرد شاگردانم خشنودم.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال