گواردیولا: کورس قهرمانی فقط میان سیتی و لیورپول نیست

پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی سیتیزن‌ها معتقد است کورس قهرمانی لیگ برتر فقط به سیتی و لیورپول ختم نمی‌شود...

به گزارش خبرنگار مدال، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری دیدار با نوریچ سیتی حاضر شد و در مورد کورس قهرمانی لیگ برتر و همینطور مصدومیت مدافع فرانسوی تیمش سخن گفت.

پپ گواردیولا به خبرنگاران گفت: "لاپورت دچار مصدومیت بدی شد و حدود شش ماه از میادین دور خواهد بود. اما خوشحالیم که بازیکنانی مانند بنژامن مندی، ژسوس و گوندوغان بازگشته و با تیم تمرین کرده‌اند."

او در خصوص کورس قهرمانی با لیورپول ادامه داد: "مطمئن نیستم که رقابت بر سر قهرمانی لیگ برتر فقط میان ما و لیورپول باشد. هر هفته ممکن است اتفاقات عجیبی رخ دهد. ما فقط ۴ بازی انجام داده‌این و در مقطع ابتدایی فصل هیچ چیز مشخص نیست. علاوه بر این، تیم‌های زیادی امسال برای قهرمانی تلاش می‌کنند و این کار ما را دشوارتر خواهد کرد."

پپ درباره مقایسه استرلینگ با رونالدو و مسی گفت: "از عملکرد رحیم در تیم ملی و باشگاه بسیار خوشحالم. او بازیکن پرتلاش و منظمی است و حالا دارد مزد تلاش‌ها و زحماتش را می‌گیرد. او باید به مقایسه شدن با رونالدو و مسی بی‌توجه باشد و راه خودش را پیش برود."

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی همچنان در خطر محرومیت اروپایی

تگ ها


پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی سیتیزن‌ها فوتبال جهان کورس قهرمانی لیگ جزیره ایمریک لاپورته رحیم استرلینگ منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال