گواردیولا: گارسیا کاپیتان بارسلونا خواهد شد

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به تمجید از دو خرید جدید بارسلونا پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا خیلی زود در بازار تابستانی دست به کار شده و با اریگ گارسیا و سرخیو هگوئرو، دو بازیکن آزاد و سابق منچسترسیتی به توافق دست یافت. اریگ گارسیا که دوران رشد خود را در آکادمی لاماسیا طی کرده، بازیکن مورد علاقه گواردیولا محسوب می شود و این سرمربی پرافتخار اریگ گارسیا را کاپیتان بارسلونا در سال های پیش رو توصیف کرد.

پپ گواردیولا گفت: "آنها هر دو خریدهای بسیار خوبی هستند و برای بارسلونا موفقیت بزرگی محسوب می شوند. سرخیو آگوئرو در سال های گذشته در دوران حرفه ای خود ثابت کرده که چه گلزن بزرگی بوده و البته او انسان خیلی خوبی هم است. اریگ گارسیا نیز بازیکنی دوست داشتنی است و من در رابطه با او با رونالد کومان نیز صحبت کردم.

گارسیا از دوران کودکی مانند یک جواهر بوده، بازیکنی بسیار باهوش و علاقمند به یادگیری است و همه چیز را به سمت خود جذب می کند. با گذشت زمان او یکی از کاپیتان های بارسلونا در یک دهه آینده خواهد بود . شما این موضوع را در سال های پیش رو خواهید دید.

عملکرد ریکی پویگ؟ حتی آندرس اینیستا تا هم سن ۲۴ سالگی بازیکن ثابتی در ترکیب بارسا نبود و مردم تصور می کنند کار کردن در بارسلونا آسان است. ریکی پویگ از کیفیت بالایی برخوردار است، اما باید پشتکار بیشتری داشته باشد و در فوتبال اگر تلاش کنید پاداش کار خود را دریافت خواهید کرد."

تگ ها


اریک گارسیا پپ گواردیولا سرخیو آگوئرو منچستر سیتی بارسلونا