گواردیولا یکی از بهترین مربیان تاریخ است

برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، با تحسین پپ گواردیولا، او را یکی از بهترین مربیان تاریخ توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گواردیولا که در سال ۲۰۱۶ هدایت منچسترسیتی را برعهده گرفت، با این تیم دو قهرمانی در لیگ برتر، سه قهرمانی در جام اتحادیه و یک قهرمانی در جام حذفی به دست آورد. ضمن اینکه او در دوران حضورش در بارسلونا و بایرن مونیخ هم به موفقیت های زیادی رسید.

سیلوا هم که از زمان پیوستن به سیتی در سال ۲۰۱۷، به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شده، با ستایش سرمربی اسپانیایی تیمش، گفت:" من شخصا، از زمانی که به منچسترسیتی آمدم، نه فقط از او، بلکه از هم تیمی هایم چیزهای زیادی یاد گرفتم. او یکی از بهترین مربیان تاریخ است. فوق العاده است که او را در تیم مان داریم. تاثیری که او از زمان آمدن به اینجا روی تیم داشت، فوق العاده بود.

می توانید این را در نتایج تیم و قهرمانی هایی که تیم در سه فصل اخیر به دست آورد، ببینید. از زمانی که به اینجا آمدم، جام های زیادی بردیم. فقط جام نیست، شیوه بازی ما هم هست. فکر می کنم هواداران از شیوه بازی ما لذت می برند- فوتبال هجومی، ایجاد موقععیت، گلزنی، ارائه بازی جذاب."

سیلوا همچنین در مورد کریس رونالدو، هم تیمی اش در تیم ملی پرتغال صحبت کرد و به شوخی اعلام کرد که انگیزه ستاره یووه برای کسب جام گاهی اوقات آزار دهنده است:" فکر می کنم آنچه باعث شده تا او به چنین بازیکن بزرگی تبدیل شود، ذهنیت او است. او ۳۵ ساله است و بیش از ۱۵ سال است که او در بالاترین سطح بازی می کند و خسته نشده است. او همیشه به دنبال دستاوردهای بیشتر است.

او می خواهد قهرمانی های بیشتری در چمپیونزلیگ به دست بیاورد. او می خواهد جام های بیشتری با پرتغال ببرد؛ می خواهد قهرمانی بیشتری در لیگ به دست بیاورد یا افتخارات فردی بیشتر. او می خواهد گل های بیشتری بزند.

فکر می کنم چیزی که در مورد او ناراحت کننده است، این است که در تمرینات، وقتی در یک بازی، نتیجه ۱-۱ است و سرمربی می گوید هر تیمی که گل بزند، برنده است، همیشه او است که این کار را می کند. فقط در مسابقات این اتفاق رخ نمی دهد."

بیشتر بخوانید:

کروس: رفتن به سیتی؟ می‌خواهم در رئال بمانم

ویرا: آرتتا انرژی سابق را به آرسنال برگردانده

 

 

تگ ها


برناردو سیلوا پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال