گوانژو اورگراند قید کاناوارو را می‌زند؟

تیم گوانژو اورگراند بدون حضور سرمربی خود به چین بازگشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اعضای تیم گوانژو اورگراند چین که باوجود حدف در مرحله گروهی همچنین به اقامت خود در دوحه ادامه می‌دادند، روز گذشته با پرواز مستقیم از پایتخت قطر به گوانژو رفتند. این در حالی است که تیتان اسپورت گزارش داده که فابیو کاناوارو در این سفر اورگراند را همراهی نکرده است.

نکته مهم این که پس از حذف در مرحله گروهی مدیران باشگاه چینی علاقه ای به ادامه همکاری با سرمربی ایتالیایی ندارند اما قرارداد سنگین او که گفته می‌شود ۱۴ میلیون یورو ارزش دارد، سبب شده تا فسخ با این مربی بسیار سخت و هزینه بر باشد. با این حال اکنون ژنگ ژی پیشکسوت فوتبال چین فعلا به عنوان مدیر فنی جایگزین او شده تا مذاکرات انجام شوند.

باشگاه اورگراند از کاناوارو خواسته بود که برای مذاکرات به چین بیاید اما مدت طولانی قرنطینه برای وی سبب شد تا او با رد این درخواست، برای ملاقات با خانواده اش به ایتالیا برود و بعید است که تا زمان اعلام آغاز سوپرلیگ چین، دوباره به آسیا برود.

رسانه های چینی خبرهایی را منتشر کرده اند که قرار است سرمربی سابق تیم ملی چین فو یو به عنوان جانشین کاناوارو انتخاب شود و او با دریافت رقمی قابل توجه، فسخ کند.

تگ ها


چین گوانگژو اورگرانده فابیو کاناوارو فوتبال