گوتزه و احتمال هم تیمی شدن دوباره با فرانک ریبری

به نظر می‌رسد که فیورنتینا نیز به جذب ماریو گوتسه علاقه نشان داده است....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها صحبت های زیادی در رابطه با تیم بعدی ماریو گوتزه شنیده می شود. این ستاره آلمانی که بعد از گذراندن یک دوره ناامیدکننده در بایرن مونیخ به دورتموند بازگشته بود، در این تیم نیز نتوانست روزهای خوش گذشته را تکرار کند و همین موضوع باعث شد که باشگاه آلمانی هیچ علاقه ای برای تمدید قرارداد با او نشان ندهد.

چندی پیش و بعد از اتمام رقابت های بوندسلیگا، ماریو گوتزه نیز به یک بازیکن آزاد تبدیل شد و او حالا می‌تواند به شکل رایگان راهی هر تیم دیگری شود. در ابتدا گفته می‌شد که رم به شدت شرایط جذب زننده گل قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ را دنبال می‌کند اما به نظر می رسد که دستمزد نسبتاً بالای گوتزه باعث پشیمانی باشگاه ایتالیایی شده است.

در روزهای اخیر نیز شایعاتی در رابطه با توافق نهایی باشگاه سویا با ماریو گوتزه به گوش رسید. حالا و در همین رابطه کوریره دلو اسپورت مدعی شده که فیورنتینا نیز قصد دارد برای جذب ستاره آلمانی تلاش کند و این امکان وجود دارد که گوتزه یک بار دیگر و این مرتبه در فیورنتینا با فرانک ریبری هم تیمی می شود؛ اتفاقی که پیش از این در بایرن مونیخ رخ داده بود.

تگ ها


بایرن مونیخ بروسیا دورتموند فرانک ریبری ماریو گوتزه فیورنتینا