گودین: بهترین گل دوران فوتبالم را به بارسا زدم

ضربه سر دیه گو گودین در بازی بارسا-اتلتیکو بود که باعث قهرمانی روخی بلانکوس در لالیگا شد....

به گزارش "ورزش سه"، دیه گو گودین گلی که در سال ۲۰۱۴ منجر به قهرمانی اتلتیکو در رقابت های لالیگا شد را به عنوان بهترین گل دوران فوتبالی اش معرفی کرد.

در فصل ۱۴-۲۰۱۳ و در دیداری حساس از هفته پایانی لالیگا، اتلتیکو در زمین بارسا برای قهرمانی تنها به یک امتیاز احتیاج داشت. در حالی که تیم مادریدی نیمه اول را یک بر صفر باخته بود، اما با شروع نیمه دوم ضربه سر تماشایی گودین، بازی را به تساوی کشاند و در نهایت با کسب همان یک امتیاز، اتلتیکومادرید به عنوان قهرمانی در لالیگا دست پیدا کرد.

مدافع اروگوئه ای که تابستان امسال راهی اینتر شد، در مورد بهترین خاطره خود از اتلتیکو گفت:« من در اتلتیکو لحظات خوب زیادی را تجربه کردم؛ اما گلم به بارسلونا برای من بهترین بود و فکر می کنم برای بسیاری از هواداران نیز همینطور باشد. با همان گل توانستیم پس از سال ها قهرمان شویم و روز خاطره انگیزی رقم خورد.»

گودین در مورد کار با دیه گو سیمئونه گفت:« سیمئونه مربی کاملی است و همیشه این را گفته ام.

سیمئونه به بازیکنانش نزدیک است. او کارهای تاکتیکی زیادی انجام می دهد و هوشمندانه تیمش را برای بازی ها مهیا می کند. او در این زمینه استعدادی ذاتی دارد. سیمئونه یک مربی پرشور است و پیوند عجیبی بین تیم و هواداران ایجاد می کند.»

تگ ها


دیه گو گودین دیگو سیمئونه اینتر میلان بارسلونا اتلتیکو مادرید