گورتزکا: بازی مقابل ما برای حریفان ناخوشایند است

لئون گورتزکا، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، از انتقال لروی سانه به این تیم بسیار خوشحال به نظر می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، لروی سانه تابستان امسال با قراردادی به ارزش ۴۹ میلیون یورو از منچسترسیتی به قهرمان آلمان و اروپا یعنی بایرن مونیخ پیوست. این وینگر ۲۴ ساله در ۱۲ ماه گذشته تنها در یک دیدار رسمی به میدان رفته است؛ جایی که او بعد از بهبودی مصدومیتش از ناحیه رباط صلیبی تنها ۱۰ دقیقه مقابل برنلی به میدان رفت.

هم‌تیمی جدید سانه در بایرن مونیخ یعنی لئون گورتزکا حالا درباره این وینگر آلمانی صحبت کرده است. او گفت: " برای او بسیار خوشحال هستم. من و لروی از خیلی وقت پیش یکدیگر را می شناسیم و برای هم احترام زیادی قائل هستیم. ما هر دو از بوخوم رشد کردیم و در رده جوانان با یکدیگر هم‌تیمی بودیم. حالا این اتفاق در بایرن‌مونیخ رخ داده و این عالی است."

گورتزکا در ادامه پیرامون درخشش بایرن در فصلی گذشت گفت: " بازی در برابر ما برای سایر تیم ها امری ناخوشایند است. همچنین پیروز شدن مقابل ما اتفاقی سخت‌تر. تیم در پرس کردن و فشار روی حریف بسیار خوب عمل کرده است. تقریبا همه تیم‌های مقابل ما از این موضوع سختی کشیدند و ما در همان نیمه زمین حریف توپ را پس می گرفتیم.

ما متقاعد شده اینکه امسال هم می‌توانیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم. این هدف کاملا واضح است و اصلاً تعجب آور نیست. با این حال تیم های دیگر نیز بسیار پر قدرت هستند."

تگ ها


بایرن مونیخ لئون گورتزکا تیم ملی آلمان لروی سانه