گورتزکا: شکست دادن مسی واقعاً لذت‌بخش بود!

لئون گورتزکا ستاره بایرن می‌گوید با بارسلونا و ابرستاره‌اش ابراز همدردی نمی‌کند. گورتزکا می‌گوید شکست دادن مسی لذت بخش بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از پیروزی تاریخی ۸-۲ بایرن مونیخ بر بارسلونا و راه یابی مونیخی‌ها به نیمه نهایی لیگ قهرمانان‌، لئون گورتزکا ستاره این تیم می‌گوید دلیلی برای همدردی با بارسا و ابرستاره اش لئو مسی نمی بیند. گورتزکا حتی می‌گوید شکست دادن مسی برایش واقعاً لذت بخش بوده.

بعد از آنکه شاگردان هانسی فلیک و هم تیمی های لئون گورتزکا دیشب در ورزشگاه استادیو دالاوز شهر لیسبون تاریخ‌سازی کرده و موفق شدند بارسا و مسی را ۸-۲ شکست داده و تحقیر کنند لئون گورتزکا در پایان مسابقه به سوالهای خبرنگاران پاسخ داد.

گورتزکا در پاسخ به سوالی که از او پرسید آیا شرمسار دیدن ستاره‌ای که احتمالاً الگوی دوران کودکی‌ات بوده ناراحت کننده نیست، پاسخ داد: " نه ناراحت کننده نبود. راستش لذت بخش هم بود".

ستار بایرن در ادامه گفت: " اینکه بلافاصله بعد از بازی بخواهیم حس و حالمان را با کلمات توضیح بدهیم کار سختی است. فکر کنم چند روز باید بگذرد تا بفهمیم این نتیجه چه معنایی دارد و بتوانیم تحلیلش کنیم. ما اعتماد به نفس خیلی بالایی داریم. ولی همانطور که در رختکن ما گفته شد ما حالا تازه اولین قدم از سه قدمی را برداشتیم که قرار است به قهرمانی در چمپیونزلیگ ختم شود".

بیشتر بخوانید:

این شکست بارسلونا به قلب تاریخ پیوست!

رکورد عجیب بارسلونا پس از شکست سنگین/ بایرن مسی را رکوددار کرد!

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ لئون گورتزکا تیم ملی آلمان فوتبال جهان فوتبال