گورتزکا پاسخ توهین کننده‌ها را با قلب داد(عکس)

تیم ملی فوتبال آلمان در شب پر استرس مونیخ موفق شد در دقایق پایانی بازی را به تساوی بکشاند تا لئون گورتسکا شادی جالبی را به نمایش بگذارد....

به گزارش ورزش سه، سرنوشت گروه مرگ رقابت‌های یورو با صعود سه تیم فرانسه، آلمان و پرتغال بسته شد و مجارستان در عین شایستگی حذف شده این گروه سخت لقب گرفت.


در بازی شب گذشته در مونیخ اوضاع مطابق میل مانشافت پیش نرفت و آن‌ها در دقیقه ۱۱ دروازه خود را باز شده دیدند. آلمان‌ها که تلاش زیادی برای فرار از شکست داشتند سرانجام دقیقه ۶۶ توسط کای هاورتز به گل اول رسیدند.این تساوی که به سختی به دست آمده بود تنها یک دقیقه پابرجا بود و گل شافر برای مجارها،آلمان را در شوک فرو برد.


اما آلمان‌ها که نمی‌خواستند به این راحتی از جام خداحافظی کنند بار دیگر سراپا حمله شدند و سرانجام در دقیقه ۸۳ توسط گورتزکا بار دیگر کار را به تساوی کشاندند.


یکی از صحنه‌های قابل توجه این دیدار قبل از شروع بازی رقم خورد. هواداران مجارستان هنگام پخش سرود ملی آلمان پشت‌شان را به زمین کردند و در شهر مونیخ، به بدترین شکل پیش از شروع مسابقه نسبت به میزبان جبهه گرفتند؛ اما لئون گورتزکا پس از گلزنی و برگرداندن جدول گروه به سود آلمان به سوی هواداران مجارستان که در حسرت گل خورده در دقایق پایانی بودند با دستانی که شکل قلب گرفته داشت ،شادی کرد.


این بهترین پاسخ ممکن از سوی هافبک درخشان آلمانی بود که نیمکت نشینی‌اش می‌توانست به ضرر شاگردان لو تمام شود.

تگ ها


تیم ملی آلمان لئون گورتزکا