گوندوعان: از قدرت خط حمله لیورپول با خبریم

- ایلکای گوندوعان، هافبک باشگاه منچسترسیتی اذعان کرد که تیمش دیدار سختی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول دارند و تیمش آماده است تا انتقام شکست دیدار اخیر دو تیم را بگیرد ......

- ایلکای گوندوعان، هافبک باشگاه منچسترسیتی اذعان کرد که تیمش دیدار سختی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول دارند و تیمش آماده است تا انتقام شکست دیدار اخیر دو تیم را بگیرد.
به نقل از دیلی میل، هافبک آلمانی در این خصوص گفت:
احترام زیادی برای لیورپول قائلیم و از قدرت خط حمله آنها باخبریم. علاوه بر زدن گل های بسیار توسط مهاجمان، بقیه بازیکنان لیورپول نیز گل های زیادی زده اند. لیورپول در حال حاضر تنها تیمی در لیگ برتر است که توانایی شکست دادن ما را دارد. یادمان نرفته است که چگونه ما را در این فصل شکست دادند هرچند که در آن مسابقه خوب بازی کردیم. انگیزه بسیاری برای بازگشت به آنفیلد پس از آن شکست داریم و نمی توانیم برای این دیدار صبر کنیم.
وی در خصوص یورگن کلوپ افزود:
چهار سال فوق العاده را کنار یورگن سپری کردم. تجارب بسیاری کنار هم کسب کردیم و چیزهای بزرگی بردیم. از این بابت سپاسگزارم و احساس عمیقی در ارتباط با وی دارم. یورگن مرد بزرگی بوده و می داند چگونه با بازیکنان برخورد و رفتار کند. او این مسئله را در لیورپول ثابت کرده و شما می توانید ببینید که آنها چه تیمی قدرتمندی هستند. ما پس از قرعه کشی این مرحله یک گفتگوی کوتاه داشتیم. من برای او یک شکلک لبخند با یک پیام حاوی تو را به زودی خواهم دید فرستادم. او نیز با لبخند جواب پیام مرا داد.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی UEFA Champions League فوتبال