گوندوغان: مبارزه برای فتح چهار جام دشوار نیست

ایلکای گوندوغان، ستاره آلمانی منچسترسیتی این تیم را شایسته حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان می داند....

به گزارش "ورزش سه"، سیتی با کسب برتری ۱-۲ در هر دو دیدار رفت و برگشت راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد. حالا سیتیزن ها فرصت قهرمانی در هر چهار جام این فصل را دارند و ایلگای گوندوغان ضمن تمجید از عملکرد تیمش رسیدن به این هدف را خیلی دشوار نمی داند.

ایلکای گوندوغان گفت: "این پیروزی خیلی معنی دارد و باشگاه شایسته این موفقیت است. رسیدن به نیمه نهایی برای اولین بار با این تیم خوشحال کننده است و بدیهی است که ما از این اتفاق بسیار هستیم. امروز یک بار دیگر شخصیت مان را ثابت کردیم. ما در ۱۵ دقیقه اول بازی خوبی انجام نداده و به دردسر افتادیم.

به اندازه کافی شجاع نبودیم و از حذف شدن می ترسیدیم و این کاملا واضح بود. اما پس از دریافت گل بهتر شدیم و با مالکیت بیشتر، حفظ توپ و ایجاد موقعیت های خوب جریان مسابقه را در کنترل خودمان درآوردیم.

ما می دانیم که این رقابت همه ساله چقدر سخت است. بازی با دورتموند بسیار دشوار بود و این تیم از کیفیت بالایی برخوردار است. آنها در روز خوب شان می توانند هر تیمی را شکست دهند و در نیمه اول نیز به نظر می رسید این اتفاق رخ خواهد داد. ما خودمان را ثابت کردیم و آماده مبارزه در نیمه نهایی هستیم.

برای من مبارزه برای فتح چهار جام آنقدرها هم دشوار نیست زیرا ما کار دیگری نداشته، حرفه ای هستیم و برای کسب موفقیت بازی می کنیم. ما فقط به دنباب کسب برتری در دیدار بعدی هستیم و این همان کاری است که شنبه هم انجام خواهیم داد."

تگ ها


ایلکای گوندوگان منچستر سیتی