گونزالس: نیمار لیاقت احترام من را ندارد!

آلوارو گونزالس بازیکن مارسی که درگیری‌اش با نیمار خبرساز شده بود می‌گوید نیمار کسی نیست که شایسته احترام او باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آلوارو گونزالس مدافع مارسی که چندی پیش درگیری او با نیمار در دیدار مارسی و PSG خبرساز شده بود می‌گوید بر خلاف ادعای نیمار علیه او توهین نژادی نکرده بلکه این نیمار بوده که سعی داشته تحریکش کرده و او را به واکنش وادار کند.

گونزالس می‌گوید نیمار در جریان بازی به او گفته " پولی که تو در یک سال درمی‌آوری من در یک روز درمی‌آورم". گونزالس می‌گوید به دلیل رفتارهای نیمار او را شایسته احترام نمی بیند.

دیدار پرتنش دو تیم بزرگ فوتبال فرانسه در روز ۱۳ سپتامبر که با پیروزی ۱-۰ مارسی به پایان رسید به جنجال کشیده شد و نیمار به دلیل درگیری فیزیکی با گونزالس از زمین اخراج شد و سپس مدعی شد آلوارو به او توهین نژادی کرده.

آلوارو گونزالس حالا درباره آن ماجرا می‌گوید: " نیمار به من گفت پولی که تو در عرض یک سال درمی‌آوری من در یک روز درمی‌آورم. که البته درست است. ولی من به نیمار گفتم از حقوق و دستمزدم راضی ام. نیمار در کل بازی آن روز رفتار بدی داشت و فقط به دنبال تحریک کردن بود".

مدافع مارسی در ادامه گفت: " من هیچ توهین نژادی نکردم. ولی اجازه نمی دهم هیچکس به خودم و فوتبالم توهین کند. نیمار لیاقت هیچ چیزی از طرف من ندارد، نه لیاقت احترام نه هیچ چیز دیگری".

بیشتر بخوانید:

نام نیمار در فهرست متخلفین اداره مالیات اسپانیا

رسمی؛ نیمار و مدافع مارسی تبرئه شدند

 

 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال