گونسالو دوست دارد در والنسیا بماند

گونسالو در اولین فصل حضورش در لالیگا فوق العاده کار کرده و به گفته پدرش دوست دارد به این تجربه موفق ادامه بدهد ......

گونسالو در اولین فصل حضورش در لالیگا فوق العاده کار کرده و به گفته پدرش دوست دارد به این تجربه موفق ادامه بدهد.

روجریو گوئدس، پدر گونسالو تایید کرد که پسرش دوست دارد در والنسیا بماند.

گوئدس 21 ساله که در ژانویه 2017 با 30 میلیون یورو از بنفیکا به پی اس جی پیوست، به دلیل نداشتن فرصت کافی برای بازی، به والنسیا قرض داده شد. عملکرد این وینگر ملی‌پوش فراتر از انتظارات بوده و او یکی از ستون‌های فصل موفق تیم مارسلینو به شمار می‌رود. اخیرا گفته شد که پاری سن ژرمن قصد دارد برای رعایت فیرپلی مالی یوفا، گوئدس را با 40 میلیون یورو به فروش برساند. والنسیا علاقه مند است تا این بازیکن را به صورت دائم جذب کند اما شاید نتواند 40 میلیون یورو برای او هزینه کند.

به گزارش موندو دپورتیوو، روجریو گوئدس، پدر گونسالو درباره آینده پسرش می‌گوید:

گونسالو در والنسیا خوشحال است و از ماندن در این تیم استقبال می‌کند. انتقالش به والنسیا درست بود. او به فرصت بیشتری برای بازی نیاز داشت. در پاری سن ژرمن ستاره‌های بزرگ زیادی بازی می‌کنند. در والنسیا به خواسته مان رسیدیم. اینجا هواداران رفتار بسیار خوبی با ما دارند و نزدیکی زبان‌ها هم به گونسالو کمک زیادی کرده و همه چیز خوب پیش می‌رود. به همین خاطر هم دوست داریم در این تیم ادامه دهیم.

خواست ما این است اما همه چیز به ما بستگی ندارد. گونسالو حرفه‌ای است و می‌داند که باید دو باشگاه به توافق برسند اما به نظرم شرایط می‌تواند جوری رقم بخورد که در والنسیا بمانیم. این انتقال برای ما و آنها دو سر برد است. فکر نمی‌کنم آینده پسرم در پاریس رقم بخورد. چون به نظرم اینکه گونسالو روی نیمکت بنشیند برای پروژه آنها فایده‌ای ندارد. فکر نمی کنم والنسیا این فرصت را آن هم در حالی که به لیگ قهرمانان اروپا باز خواهد گشت، از دست بدهد و برای گونسالو تلاش خواهد کرد. می‌دانم که پیتر لیم برای جذب گوئدس در تلاش است اما نمی‌توانم چیزی به شما بگویم.

تگ ها


والنسیا لالیگا فوتبال