گوهری: تمام وجودم را برای نفت می‌گذارم

دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان اعلام کرد با تمام توان به کارش در این تیم ادامه خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمد گوهری که جدایی‌اش از نفت مسجدسلیمان در فصل نقل و انتقالات شنیده می‌شد، در نهایت در این تیم ماندگار شد که در این باره می‌گوید: با توجه به شرایط و اتفاقاتی که برای من افتاد که همه در جریان هستند، قصد جدایی داشتم. یکسری مشکلات مربوط به باشگاه و یکسری هم مشکلات خانوادگی بود که بخاطر چنین شرایطی تصمیم گرفتم از نفتم بروم. البته یک سری سهل انگاری‌ها که نمی‌گویم عمدی بود یا نه، با آینده من بازی کرد.

او در مورد محرومیتش که به‌خاطر شکایت سایپا اتفاق افتاد ابراز کرد: من در اوج کارم  بودم که چهار، پنج هفته محروم شدم و بخاطر یکسری مسائل تصمیم به جدایی داشتم و به توافق هم رسیدم. باشگاه هم در جریان مشکلات خانوادگی من بود و تقریباً جدایی‌ام قطعی شده بود، اما حالا که این اتفاق نیفتاده، من اصلا دلگیر نیستم و با تمام وجود کار می کنم. امیدوارم بهترین اتفاقات برای تیم و بعد برای من بیفتد.

گوهری در مورد اینکه اوضاع نفت مسجدسلیمان در نیم‌فصل دوم چطور خواهد بود، عنوان کرد: کسی آینده را ندیده و نمی‌شود پیش‌بینی کرد ولی ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم تا ان‌شاالله بهترین اتفاقات بیفتد.

بیشتر بخوانید:

وکیل سوشا مکانی: نبابد پرسپولیس زمین بخورد

جعفری: محسن مسلمان گفت پنالتی بود

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران احمد گوهری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال