گوهری: جور مدافعان نفت را نکشیدم

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت:‌ شاید بازی با فولاد لغو شود با این حال تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم تا برای این بازی آماده باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، احمد گوهری در خصوص پیروزی شب گذشته نفت مسجدسلیمان مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: ‌دیروز بازی خیلی خوبی انجام دادیم. بعد از چند مساوی توانستیم به برد خوب و دلچسبی دست پیدا کنیم. همه بچه‌ها برای این برد زحمت کشیدند و از این اتفاق خیلی خوشحال هستیم.

گوهری در مورد درخشش مقابل ماشین‌سازی و ناکام گذاشتن بازیکنان حریف در گلزنی، گفت: نهایت تلاشم را کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. خدا را شکر توانستم جواب اعتماد کادر فنی را بدهم، ممنون اعتماد مهدی تارتار و اینانلو (مربی گلرهای تیم) هستم. امیدوارم در بازی‌های بعدی همین روند را ادامه بدهم.

دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان در خصوص این که آیا در این بازی جور دفاع تیمش را کشیده عنوان کرد: نه اینطور نیست، دفاع ما عملکرد خیلی خوبی داشت. تیم حریف برای مساوی یا باخت نیامده بود، آن‌ها هم می‌‌خواستند به برد برسند و خیلی خوب بازی کردند. اما ما توانستیم در نهایت با کمک همه بچه‌ها به این پیروزی برسیم.

وی در مورد شیوع ویروس کرونا در تیم‌های مختلف لیگ برتری و اینکه آیا این مساله باعث نگرانی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان شده، اظهار داشت: واقعیت این است که این بیماری وجود دارد و نمی‌شود کاری کرد. ما تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم. اگر بگویند بازی کنید بازی می‌کنیم، اگر بگویند بازی نکنید، بازی نمی‌کنیم. اما به هر حال افرادی مثل من که سنشان کمتر است به این بازی‌ها نیاز دارند چون تنها منبع درآمد ما همین فوتبال است. ان‌شاالله بازیکنان همه تیم‌ها در سلامت باشند و خدا به همه سلامتی بدهد. این شرایط وجود دارد و نمی‌توانیم آن را تغییر بدهیم.

گوهری در خصوص بازی هفته بیست و چهارم مقابل فولاد خوزستان و اینکه باید به اهواز سفر کنند گفت: شاید این بازی لغو شود. صحبت‌هایی در این مورد مطرح شده، با این حال ما تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم تا برای این بازی آماده باشیم و برگزار شدن یا نشدن آن بنا به تصمیم سازمان لیگ خواهد بود.

وی در مورد اینکه سه امتیاز ارزشمند مقابل ماشین‌سازی به دست آوردند و آیا این روند در بازی‌های بعدی ادامه‌دار خواهد بود، عنوان کرد: ما نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که در ابتدا بازی‌های خوبی انجام بدهیم و بعد از آن به پیروزی برسیم. بقیه کار دست خدا است. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا در انتهای فصل جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

بیشتر بخوانید:
هفت خواهران لیگ برتر؛زرد و آبی در محاصره قرمز

پیروزی نفت مسجدسلیمان برابر ماشین سازی

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران احمد گوهری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال