گوهری: کلین شیت‌هایم را نمی‌شمارم!

دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان توانست مقابل تیم خوب فولاد دروازه تیمش را بسته نگه دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نفت مسجدسلیمان توانست دروازه‌اش را مقابل فولاد بسته نگه دارد و با زدن یک گل صاحب سه امتیاز این دیدار شود. احمد گوهری درباره این بازی به خبرنگار ما گفت: ما احترام زیادی به مجموعه فولاد قائل هستیم. من اول فصل آنجا بودم و شرایطی پیش آمد که جدا شدم. ما محکوم به برد بودیم، در هر بازی برای کسب پیروزی به زمین می‌رویم و توانستیم مقابل فولاد بازی خوبی انجام دهیم و از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و با شوت استثنائی نیما برنده شویم.

او ادامه داد: شرایط نامناسب زمین بخاطر باران کار را سخت کرده بود؛ البته باران یک امر طبیعی است و کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد. بازی با سپاهان هم به خاطر باران زمین خراب بود و این که شانس با ما یار بود و توانستیم ببریم.

دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان در خصوص کسب کلین شیت مقابل فولاد ابراز کرد: من زیاد حساب و کتاب نمی‌کنم و کلین شیت‌هایم را نمی‌شمارم! در هر بازی سعی می‌کنیم ضعف‌های بازی‌های گذشته را جبران کنیم. من اینگونه جلو می‌روم و خدا را شکر که توانستم دروازه تیمم را بسته نگه دارم‌.

گوهری درباره دیدار بعدی تیمش برابر ماشین‌سازی عنوان کرد: ما تلاشمان را می‌کنیم؛ در تبریز هوا خیلی سرد است و کار ما سخت‌تر خواهد شد. ماشین سازی هم تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد ولی با توجه به شرایطی که هست و طبق برنامه کادر فنی، ان‌شاالله بازی خوبی از آب در می‌آید.کسی نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند ولی ما همه توانمان را مثل تمام بازی‌ها می‌گذاریم و امیدوارم که یک بازی خوب انجام دهیم.

او در پایان در خصوص مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان ابراز کرد: قرارداد بچه‌های ما نسبت به همه تیم‌ها واقعاً پایین است. میانگین سنی تیم ما ۲۳ سال و خورده‌ای است و ما خیلی خوب تمرین و بازی می‌کنیم و نتیجه می‌گیریم. یک سری هوادار داریم که همیشه از ما حمایت می کنند که واقعا از آنها ممنونیم. ما انتظار داریم که مسئولین از ما حمایت و به حرف‌هایشان عمل کنند و به تیم روحیه بدهند، ما می‌دانیم که هواداران به این سختی‌ها واقف هستند ولی ما با تمام این مشکلات در هر بازی با تمام وجود بازی می‌کنیم و به دنبال این هستیم که هواداران مسجد سلیمان خوشحال شوند، من فکر می کنم اختلاف بین مدیران نوجب تزریق نشدن پول شده ولی امیدوارم به زودی مشکلات ما حل شود تا بتوانیم با انگیزه بیشتری و با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

بیشتر بخوانید:

انتظاری: بازی با فولاد شبیه جنگ بود!

فولاد بهترین تیم لیگ امسال است / سختی داوری در این زمین

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان نفت مسجد سلیمان احمد گوهری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال