Banner

گوهری: فوتبال ایران از المپیک که مهم‌تر نیست

دروازه بان تیم نفت مسجدسلیمان می گوید تعطیلی مسابقات فوتبال تصمیم درستی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمد گوهری درباره روزهای حضورش در نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: خوشحالم که دوباره شاگرد آقای تارتار و آقای اینانلو شدم. واقعا از این دو عزیز تشکر می کنم که نیم فصل پیشنهاد همکاری دادند و با حضور در نفت مسجدسلیمان دوباره آرامش پیدا کردم و از انتخابم راضی هستم. امیدوارم بتوانم با شروع دوباره مسابقات هم جواب اعتماد کادرفنی را بدهم و هواداران مسجدسلیمانی را خوشحال کنم.


وی درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر تا اطلاع ثانوی خاطرنشان کرد: این تصمیم خوبی است که گرفته شده. به هر حال فوتبالیست ها هم درمعرض خطر هستند و ممکن است هرلحظه یک بازیکن کرونا بگیرد و در صورت برگزاری بازی ها آن را منتقل کند. اگرچه از نظر فنی به ضرر فوتبال و فوتبالیست ها است که بازی ها برگزار نشود، اما برای حفظ سلامت مربیان و بازیکنان و اعضای کادر اجرایی تیم ها این تصمیم باید گرفته می شد.


دروازه بان نفت همچنین گفت: شما می بینید که بازی های اروپایی هم لغو شده و حتی المپیک هم احتمال دارد به خاطر کرونا به تعویق بیفتد. قطعا فوتبال ایران از المپیک که مهم تر نیست.فکر می کنم می شود در اوایل اردیبهشت ماه با خیال راحت تری بازی های لیگ را دوباره استارت زد و با برنامه ای فشرده مسابقات را به پایان رساند.


گوهری در پایان افزود: امیدوارم این بحران جهانی از سر مردم ایران بگذرد. همه باید مواظب خودشان باشند تا در این روزهای سخت بتوانیم سربلند بیرون بیاییم. امیدوارم همه چیز برای مردم کشورم خوب پیش برود.

بیشتر بخوانید:

ناظمی: باشگاه های متخلف پلمب می شوند

تگ ها


فوتبال ایران احمد گوهری نفت مسجد سلیمان لیگ برتر نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال