گوچی جانشین اروین می‌شود

......


 ...

 

تراکتورسازی که این روزها به دنبال تقویت خط حمله خود است تلاش می‌کند تا یک مهاجم ایرانی را جایگزین مهاجم جدایی‌طلب خود کند.

به گزارش خبرنگار مدال، پس از تعطیلی لیگ در آبان دو مهاجم خارجی تراکتورسازی به تمرینات این تیم بازنگشتند تا تراکتورسازی سه هفته پایانی نیم‌فصل اول را بدون نهاجم تخصصی پشت سر بگذارد. از همان زمان شایعات زیادی پیرامون جذب مهاجم جدید در زمستان برای تقویت خط حمله تراکتورسازی به گوش رسید و در این میان در کنار چند بازیکن خارجی نامدار، نام مهاجمانی چون طارمی و قوچان‌نژاد نیز دیده شد.

حال در روزهایی که بازگشت آنتونی استوکس، یکی از دو خارجی جدایی‌طلب تراکتور، به این تیم قطعی شده تراکتورسازان تنها به دنبال جذب یک بازیکن جدید در خط حمله به جای لی هری اروین اسکاتلندی خواهند بود و رضا قوچان‌نژاد گزینه نخست تراکتورسازان محسوب می‌شود. قوچان‌نژاد که فصل خوبی را در قبرس پشت سر نگذاشته از پرسپولیس نیز پیشنهاد دارد اما مبلغ پیشنهادی بالای تراکتورسازان وی را به حضور در تبریز نزدیک کرده است.

با حضور قوچان‌نژاد در تراکتورسازی، جدایی اروین قطعی خواهد شد و این مهاجم ۲۴ ساله اسکاتلندی احتمالا با پرداخت مبلغی به این باشگاه از جمع شاگردان محمد تقوی جدا خواهد شد. در این باره شنیده شده که وی پیشنهاداتی از سوپرلیگ چین دریافت کرده و مشکلی از بابت پرداخت مبلغ رضایت‌نامه خود نخواهد داشت. وی همچنین به رغم حضور در دو باشگاه در فصل جاری، مشکلی برای حضور در فوتبال چین با توجه به تفاوت فصل فوتبالی این کشور با فوتبال ایران و اسکاتلند نخواهد داشت.