گوچی؛ مرد اول شایعات نقل و انتقالات تابستانی ایران

با پایان کار رضا قوچان نژاد در زووله، او آماده انتخاب مقصد جدیدش در نقل و انتقالات تابستانی می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته باشگاه زووله اعلام کرد که در تابستان قرارداد رضا قوچان نژاد و ۸ بازیکن دیگر را تمدید نخواهد کرد تا به این ترتیب دوره همکاری دو ساله مهاجم سابق استانداردلیژ با زووله به اتمام برسد.

امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما، مجری برنامه به نقل از قوچان نژاد، گفت: «من خودم علاقه ای به تمدید قراردادم ندارم و از اول تصمیم داشتم که دو سال در زووله بازی کنم و بعد تیم جدید انتخاب کنم. الان نمی‌توانم درباره تیم جدید حرف بزنم و تابستان بعد از دریافت پیشنهاد جدید، تیمم را انتخاب خواهم کرد.»

او که این فصل در ۱۸ بازی شش گل در لیگ اردیویسه هلند زده، در شرایطی با زووله قطع همکاری خواهد کرد که از ابتدای فوتبالش در تیم های بزرگی بازی کرده و همچنین حضور در لیگ انگلیس، بلژیک و هلند را در کارنامه خود دارد.

این بازیکن ۳۳ ساله همیشه گزینه خرید تیم های ایرانی هم بوده اما موضوع رضایت نامه اش به عنوان مانعی در راه حضور او در لیگ برتر خلیج فارس بوده است. حالا باتوجه به فسخ قرارداد گوچی با زووله، بدون تردید تیم های ایرانی به سراغ این بازیکن خواهند رفت و باید دید که سرانجام این طلسم می‌شکند یا خیر؟

تگ ها


رضا قوچان نژاد نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ نیکلاس زوله فوتبال