گیگز: منچستر یونایتد سه بازیکن را نباید می فروخت

اسطوره پیشین باشگاه منچستریونایتد بر این باور است که این باشگاه انگلیسی در مورد فروش سه بازیکن پیشین خود مرتکب اشتباه شد ......

اسطوره پیشین باشگاه منچستریونایتد بر این باور است که این باشگاه انگلیسی در مورد فروش سه بازیکن پیشین خود مرتکب اشتباه شد.
 رایان گیگز که پس از اخراج دیوید مویس در اواخر فصل 14-2013 در چهار بازی پایانی فصل هدایت موقت شیاطین سرخ را برعهده گرفت و در دو فصل بعد از آن هم دستیار لوئیز فن‌خال در این تیم بود، در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز» انگلیس گفت: در سال‌های اخیر بازیکنانی به منچستریونایتد آمده‌اند که در حد و اندازه این تیم نبوده‌اند و در مقابل بازیکنانی از منچستر رفته‌اند که به نظرم نباید از این تیم کنار گذاشته می‌شدند. در مورد رافائل، دنی ولبک و جانی اوانس صحبت می‌کنم، بازیکنانی که تماماً منچستریونایتدی بودند.
وی در ادامه اظهار داشت: به هر حال لوئیز فن‌خال ایده‌های خاص خودش را داشت و کنار آمدن با آنها سخت بود، اما باید به آنها احترام می‌گذاشتیم. درست است ما چند باری با یکدیگر جر و بحث کردیم. فن‌خال جایگاه من در باشگاه منچستریونایتد را درک می‌کرد، اما من سال‌ها با آن بازیکنان بازی کرده بودم. برخی از بازیکنان از جمله ولبک می‌خواستند که بیشتر و به طور مرتب بازی کند. جانی اوانس هم که دچار چند مصدومیت شده بود و باید این وضعیت او را درک می‌کردیم.
گیگز در بخش دیگری از صحبت‌هایش در انتقاد از عملکرد باشگاه منچستریونایتد در بازار نقل‌وانتقالات در چند سال اخیر خاطرنشان کرد: بازی گابریل ژسوس را سه سال پیش دیده بودم. همچنین یک سال بازی کایلیان امباپه را زیر نظر داشتم. من بازی این دو بازیکن را با یک استعدادیاب زیر نظر داشتیم. دوست داشتم ژسوس و امباپه را جذب کنیم و می‌شد با رقمی در حدود 5 میلیون پوند آنها را به طور قرضی به خدمت بگیریم و بعد شرایط برای استخدام آنها بهتر می‌شد.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال