یادداشت ویژه میهمان / تاراج رفته ترين" تاج" تاريخ

سایت مدال /مهدی حقیقت روزنامه نگار ورزشی که علاقه خود به استقلال را هیچ گاه کتمان نکرده به درخواست تحریریه مدال یادداشتی درباره این روزهای استقلال را برای مان ارسال کرده ......

سایت مدال /مهدی حقیقت روزنامه نگار ورزشی که علاقه خود به استقلال را هیچ گاه کتمان نکرده به درخواست تحریریه مدال  یادداشتی درباره این روزهای استقلال را برای مان ارسال کرده.بی کم و کاست بخوانید؛

ازدست دادن بهترين مهاجم، بهترين هافبك دفاعي، بهترين هافبك تهاجمي ، بهترين مدافع وسط و بهترين مدافع چپ فصل پيش ، استقلال اين فصل را به عنوان بزرگترين بازنده دلار 9 هزارتوماني معرفي مي كند. بزرگترين بازنده آشفته بازاري كه دو بازيكن خارجي را آنچنان فراري مي دهد كه حتي جرات نكنند  دوباره پاي به فرودگاه امام بگذارند و مهر ورود بزنند و پاي مذاكره با مديران بي تدبير اين باشگاه بنشينند. در اين وضعيت اقتصادي رو به اضمحلال معلوم است كه حتي يك پيشنهاد از ايالت مستول آباد بلوطستان از پيشنهاد جناب فتحي عزيز تر و جذاب تر است.
وقتي افتخاري استقلال را بر سيل اشكهايش رها و روانه مرموزترين فصل مي كرد از دل هواداران استقلال هم خون مي چكيد. معلوم بود تعويض مشكوك دقيقه نود ، فقط وقت را مي كشد و مامور معذور جديد نه اراده اي و نه اجازه یا توانی  براي جلب رضايت جپاروف و تيام دارد. معلوم بود برخي در ساختمان سئول اجازه نمي دهند كار دست كاردان بيفتد.البته هيچ بعيد نيست كلوني امروز هواداران استقلال سئول نشین ها را آنچنان بلرزاند كه اگر فرصتي باقي مانده باشد تيام را با هر روشي كه شده از پاي مذاكرات چرب با عربها و ترک ها  به ايران بكشاند. اين شايد فقط يك التيام باشد براي هواداراني كه مي دانند در سپيده دم هاي مخوف چطور يك مشت بازيكن مصدوم و داغون را با چه انگيزه هايي وارد استقلال كردند و به جاي اصل جنس، داغي اش را خريدند براي داغي دل نيمي از جامعه كه فكر مي كرد با توپ فوتبال مي تواند با شوتي سهمگين بكوبد به ديوار دفاعي لايتناهي تورم و گراني و بيكاري و استرس هاي ناشي از آن.

اين هوادار قبل از اينكه دلش به محكمه اي خوش باشد كه در آن پورسانت بگيران خودي را به صلابه بكشد شايد دلش به اين خوش باشد كه وينفرد شفر بدون هيچ فشار توقعي از روي سكوها با اين جوانان ناشناخته باقيمانده غيرمصدوم، از ريشه درختي بكارد براي نفسهايي پر از اكسيژن و شايد پرورش نسل جديد استقلال.

به قلم مهدي حقيقت_روزنامه نگار

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال