یادداشت/ چریکی های استقلال آماده نبرد

......

 

بازیکنان استقلال بعد از باخت مقابل سپاهان حالا انگیزه زیادی برای مصاف با سایپا در جام حذفی دارند.

به گزارش خبرنگار مدال، تیم استقلال این روزها تمرینات شان در زمین صنایع دفاع پیگیری می کند. آبی ها صبح امروز تمرینی با لباس های متفاوت از همیشه داشتند.
این روزها در حالی که هوای شهر تهران کاملا پاییزی و سرد است بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم استقلال از سویشرت های آبی رنگ با طرح چریکی استفاده کردند که در نوع خود جالب توجه بود.
در پس انتخاب این نوع طرح خاص و زیبا برای تمرین تیم استقلال ممکن است هدفی خاص هم نفهفته باشد. آبی پوشان علی رغم نمایش قابل قبول در هفته دهم لیگ برتر مقابل تیم سپاهان در ورزشگاه آزادی اما در مقابل دیدگان هزاران نفر از تماشاگران شان مغلوب شاگردان قلعه نویی شدند و روز پنج شنبه هم باید در همین ورزشگاه آزادی به مصاف سایپایی بروند که در هفته نهم لیگ برتر موفق شدند با نتجه 1-2 آنها را مغلوب کنند.
بعد از باخت مقابل سپاهان به نظر می رسد که مسئولین و کادر فنی تیم استقلال در صدد هستند تا هرطور شده روحیه و انگیزه مضاعفی به تیم شان تزریق کنند و یکی از راه های افزایش انگیزه برای ادامه راه می تواند همین طراحی لباس به سبک جنگجویان باشد.
استقلال فصل گذشته جام قهرمانی حذفی را بالای سر برد و شاگردان علی دایی هم بعد از باخت مقابل این تیم در هفته نهم، حالا انگیزه های زیادی برای برد دارند. باید دید شاگردان شفر با غلبه بر تیم سایپا در جام حذفی می توانند گام بلند دیگری برای کسب جام حذفی بردارند یا خیر.
 در حال حاضر و با توجه به فضای تمرینی آبی ها اینگونه به نظر می رسد که جنگجویان وینفرد شفر آماده نبرد هستند تا هر حریفی را از پای درآورند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال