یادگاری‌های استراماچونی برای آبی‌ها+ عکس

آندره آ استراماچونی اگرچه در میانه فصل از استقلال جدا شد ولی با دو خرید موثر، یادگاری خوبی برای آبی ها به جا گذاشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دورانی که حساسیت زیادی نسبت به عملکرد خارجی های شاغل در لیگ برتر ایران وجود دارد و خیلی ها از ورود بازیکنان خارجی ناکارآمد انتقاد می کنند، استقلال با دو خرید خوب در آغاز فصل، نشان داد که می شود از بازیکنان خارجی چطور بهره گرفت وضرر نکرد. 

شیخ دیاباته و هروویه میلیچ، دو خرید استراماچونی سختگیر بودند که از فیلتر این مربی ایتالیایی گذاشتند و حالا در میانه های فصل، می شود فهمید چه مهره های ارزشمندی برای استقلال هستند و تا چه اندازه در موفقیت این تیم سهم دارند. 

از جمع این دو که رابطه خوبی با یکدیگر دارند، میلیچ به خاطر مشکلات پروازی در تعطیلات نیم فصل دیرتر از بقیه به اردوی استقلال اضافه شد ولی به خاطر روحیه حرفه ای که دارد، با آمادگی مطلوب و بدون اضافه وزن به ایران برگشت تا در بازی با الریان، یکی از بهترین های تیم باشد. 

شیخ دیاباته و هروویه میلیچ  که در تمرینات هم جدی و بی حاشیه ظاهر می شوند، با همین میزان آمادگی در ادامه فصل می توانند به استقلال کمک کنند و فرهاد مجیدی هم برای موفقیت در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا روی این دو مهره خارجی حساب ویژه ای باز کرده است.

بیشتر بخوانید:

بهانه جویی حریفان استقلال؛ در کربلا بازی نمی کنیم

رسمی؛ نیکولای بودورف به استقلال پیوست

 

 

تگ ها


فوتبال ایران آندره آ استراماچونی Hrvoje Milić شیخ دیاباته استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال