یاران بیرانوند در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا

تیم آنتورپ بدون حضور دروازه‌بان ایرانی خود مقابل اندرلخت به برتری رسید و سهمیه حضور در پلی‌آف لیگ اروپا را گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات هفته ششم و پایانی فصل ۲۱-۲۰۲۰ گروه چمپیونشیپ ژوپیر لیگ بلژیک تیم فوتبال رویال آنتورپ در حالی که مثل دیدار های اخیرش علیرضا بیرانوند را در ترکیب نداشت و روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۲۱ امشب در بوسویل استادیوم مقابل تیم رده سومی اندرلخت قرار گرفت.

یاران بیرانوند برای کسب سهمیه حضور در پلی آف لیگ اروپا باید در دیدار امشب مقابل اندرلخت که یک یک رتبه و یک امتیاز بیشتر از آنها داشت، به برتری رسیدند تا یک رتبه بالاتر از حریف خود قرار بگیرند که توانستند با یک برد ارزشمند به این مهم دست یابند.

پس از اینکه اندرلخت در دقیقه ۱۳ یک اخراجی داد، نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اما سه دقیقه پس از شروع نیمه دوم رویال آنتورپ موفق شد گلزنی کند و با حفظ همین گل صاحب پیروزی خانگی شود.

تیم فوتبال رویال آنتورپ با کسب برتری یک بر صفر برابر اندرلخت ۳۵ امتیازی شد و فصل جاری ژوپیر لیگ بلژیک را با قرار گرفتن در رتبه سوم به پایان رساند تا پلی‌آف فصل آینده لیگ اروپا هم برسد.

علیرضا بیرانوند نیز در فصل ۲۱-۲۰۲۰ ژوپیلر لیگ بلژیک فقط در ۱۰ مسابقه برای رویال آنتورپ به میدان رفت و در دیدار امشب برابر اندرلخت برای سیزدهمین بازی پیاپی در ترکیب حضور نداشت.

تگ ها


آنتورپ علیرضا بیرانوند