یاران رضاییان برای لیگ قطر آماده می شوند

یاران رامین رضاییان در جلسات صبح و عصر تمرین می کنند تا برای حضور در لیگ ستارگان قطر آماده شوند....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، مراحل مختلف تست‌های کرونا از تمام اعضای تیم ‌های حاضر در رقابت های لیگ حرفه‌ای فوتبال قطر انجام شد.

طبق اعلام رسانه‌‌ها این کار یک روز قبل به پایان رسید تا تیم‌ها وارد فاز آماده‌سازی از طریق حضور در تمرینات برای ادامه فصل ناتمام جاری شوند.

طبق نوشته روزنامه الرایه،‌ تیم الشحانیه که رامین رضاییان،‌ ملی‌پوش ایرانی را در اختیاردارد، همه روزه درجلسات صبح و عصر تمرین می کند.

این تیم با کسب مجوز حضور در آکادمی اسپایر در حال آماده‌سازی جهت از سرگیری مسابقات است.

نبیل انور که مسئولیت رسیدگی به امور فنی تیم را دارد، در شرایط حاضر دغدغه آمادگی جسمانی بازیکنانش را دارد. پس از آن برنامه‌های هم برای تمرینات گروهی در نظرگرفته است.

وی امیدوار است تا بعد از هفته‌ها تعطیلی کرونایی، الشحانیه به حدی از آمادگی برسد تا در ۵ بازی باقیمانده بتواند نتایج لازم را برای ماندن در لیگ ستارگان بگیرد.

الشحانیه هم اکنون با ۱۷ امتیاز در قعر جدول ۱۲ تیمی این لیگ است و اگر در فرصت ۵ هفته ای امتیازات کافی نگیرد،‌به دسته‌ای پایین‌تر سقوط خواهد کرد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال این کشور مسابقات از روز سوم مرداد ماه و با برگزاری هفته هجدهم از سر گرفته می‌شود که نخستین دیدار، تقابل تیم‌های قطر SC و الریان خواهد بود.

مطابق برنامه اعلام شده، هفته هجدهم لیگ ستارگان روزهای ۳ و ۴ مرداد، هفته نوزدهم روزهای ۱۰ و ۱۱ مرداد، هفته بیستم روزهای ۱۷ و ۱۸ مرداد، هفته بیست‌ویکم روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد و هفته بیست‌ودوم روزهای ۳۱ مرداد و اول شهریور برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:
بارسلونا ۲ لگانس 0؛ سه امتیاز سخت در نوکمپ
لوانگولافسکی؛ لقب جدید مهاجم لهستانی بایرن مونیخ
رکوردهای پیاپی؛ فوتبال آلمان زیر سلطه باواریا 

تگ ها


الشحانیه رامین رضاییان فوتبال جهان لژیونر اخبار لژیونرها رامین رضائیان الشحانیه Stars League فوتبال