یاران محرمی در حسرت بازی با آرسنال

شکست دینامو زاگرب در غیاب مدافع راست ایرانی‌اش موجب شد تا این تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا راه پیدا نکند....

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، تیم دینامو زاگرب در حالی که صادق محرمی را مثل ماه‌های اخیر بخاطر آسیب دیدگی در فهرست نداشت، از ساعت ۲۳:۳۰ پنج‌شنبه شب مهمان ویارئال اسپانیا بود.

یاران محرمی که در دیدار رفت با یک گل در بازی خانگی مقابل ویارئال شکست خورده بودند، برای جبران نتیجه برابر حریف اسپانیایی خود تلاش کردند و امید زیادی به کسب برتری داشتند، اما در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول کار آنها یکسره شد.

پاکو آلکاسر، مهاجم سابق بارسلونا و دورتموند در دقیقه ۳۶ روی یک ضد حمله سریع و کار تیمی بازیکنان ویارئال موفق شد دروازه خالی دینامو زاگرب را با شوت‌زنی در محوطه ۶ قدم باز کند و تیمش را پیش بیندازد.

در شرایطی که یاران محرمی برای زدن گل تساوی تلاش می‌کردند، جرارد مورنو روی یک ریباند و در شلوغی محوطه جریمه دینامو زاگرب با شوت پای چپ دومین گل ویارئال را به ثمر رساند تا همانند دیدار رفت گلزنی کرده باشد.

میسلاو اورسیچ در دقیقه ۷۴ اختلاف را به حداقل رساند و برای دینامو زاگرب گلزنی کرد، اما در نهایت یاران محرمی در زدن گل‌های دوم و سوم که منجر به صعودشان می‌شد، ناکام ماندند و با شکست ۲ بر یک زمین را ترک کردند.

یاران محرمی با شکست ۳ بر یک در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت مقابل ویارئال نتوانستند از مرحله یک چهارم نهایی بالا بروند تا حریف اسپانیایی آنها در نیمه نهایی لیگ اروپا حریف آرسنال شود.

صادق محرمی، مدافع ایرانی دینامو زاگرب که طی چهار ماه اخیر به دلیل مصدومیت در دیدارهای تیمش حضور نداشته، مقابل ویارئال نیز در فهرست قرار نگرفته بود.

تگ ها


صادق محرمی ویارئال دینامو زاگرب