یاران محرمی قهرمان کرواسی کاپ شدند

دینامو زاگرب در غیاب مدافع ایرانی خود موفق به کسب پیروزی مقابل ایسترا و قهرمانی در جام حذفی کرواسی شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های دینامو زاگرب و ایسترا ۱۹۶۱ در دیدار پایانی کرواسی کاپ به مصاف هم رفتند. این دیدار که در ورزشگاه رادینک برگزار شد، با پیروزی پرگل یاران صادق محرمی به پایان پایان رسید.

دینامو زاگرب که در مرحله نیمه نهایی و در شرایطی که صادق محرمی را به علت مصدومیت در اختیار نداشت با نتیجه ۴ بر یک گوریکا را شکست داده و در مرحله فینال حضور یافت؛ این تیم در دیدار پایانی که شب گذشته برگزار شد هم از وجود بازیکن ایرانی خود بی بهره بود.

دینامو زاگرب برای باز کردن دروازه حریف در این دیدار به زمان زیادی نیاز نداشت. اورشیچ در دقیقه ۵ گل اول این تیم را وارد دروازه ایسترا کرد و ۴ دقیقه بعد آرین آدمی گل دوم را به ثمر رساند. نیمه اول دیدار فینال جام حذفی کرواسی با گل دقیقه ۳۳ لوورو ماجر با نتیجه سه بر صفر به سود دینامو به پایان رسید.

ایسترا در نیمه دوم برای جبران وارد زمین شد و توسط هارا در دقایق ۵۲ و ۵۳ دو بار دروازه دینامو را باز کرد تا در آستانه به تساوی کشاندن بازی قرار بگیرد اما گل به خودی شوتالو در دقیقه ۵۹ که گل چهارم دینامو را به همراه داشت، کار را دوباره برای این تیم سخت کرد.

ایسترا در دقیقه ۶۳ با گل گرژن از روی نقطه پنالتی نتیجه بازی را ۴ بر ۳ کرده و بازهم در آستانه رقم زدن یک کامبک قرار گرفت ولی بازهم در این کار ناکام بود و اورشیچ در دقیقه ۷۵ گل دوم خود و پنجم دینامو را به ثمر رساند. این دیدار در نهایت با گل دقیقه ۸۳ گاورانوویچ با پیروزی ۶ بر ۳ یاران صادق محرمی به پایان رسید تا دینامو در غیاب این بازیکن ایرانی کرواسی کاپ را بالای سر ببرد.

گفتنی است که دینامو زاگرب فصل گذشته نیز در دیدار پایان جام حذفی کرواسی حضور یافته بود اما با قبول شکست ۳ بر صفر برابر ری‌یکا از کسب عنوان قهرمانی باز مانده بود.

تگ ها


صادق محرمی کرواسی دینامو زاگرب