یاری: سلامت بازیکنان اولویت اول من بود

سرمربی تیم فوتسال بانوان ایران گفت که درباره سلامت بازیکنان نگرانی بسیاری داشته است....

به گزارش "ورزش سه" شهناز یاری سرمربی تیم فوتسال بانوان ایران پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر، درباره فینال لیگ برتر فوتسال بانوان و قهرمانی مس رفسنجان گفت: برای من اهمیت زیادی داشت که بازیکنان در سلامت کامل باشند و این موضوع، اولویت اول و نگرانی من بود؛ همین که بازیکنان را در سلامت می‌بینم برای من خوشحال کننده است.

وی افزود: فینال از نظر فنی به دلیل جو حاکم بر آن و حساسیتی که برای دو تیم داشت یک نمایش فنی تمام عیار نبود اما مس مزد اعتماد به نفس و اطمینان خاطر خود پس از پیروزی در بازی رفت در تهران را گرفت.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ایران با تمجید از تلاش خودروسازان گفت: تلاش سایپا قابل ستایش بود و شروع بسیار خوبی از این تیم دیدم اما امروز، روز خوب زینب کرمی دروازه‌بان جوان مس بود و البته از قوام دفاعی مس هم نمی‌توان به سادگی عبور کرد.

یاری افزود: به هر ۴ تیم حاضر در پلی آف شامل حفاری، مس رفسنجان، سایپا و هیئت فوتبال خراسان رضوی تبریک می گویم. هر ۴ تیم برای فوتسال ایران ارزش زیادی دارند و به حق در پلی آف حضور داشتند و در نهایت تبریک ویژه‌ای به مس رفسنجان برای کسب جام قهرمانی دارم.

او همچنین درباره زمان برگزاری اردوهای تیم ملی هم گفت: با بسته شدن پرونده لیگ فوتسال آماده آغاز تمرینات تیم ملی خواهیم شد؛ سطح آمادگی بازیکنان حاضر در پلی آف را ارزیابی کرده‌ام و امیدوارم همکاری لازم انجام شود که تیم ملی به شکل و انسجام لازم که همه انتظار دارند برسد.

تگ ها


فوتسال بانوان