یازده بازیکن منتخب پاشا در بازی مرگ و زندگی

بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر برای زنده ماندن اندک شانس بقای خود در لیگ برتر امشب باید آبادان را به سه امتیاز ترک کنند....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت تیم‌های پیکان، پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز با سه مدعی کسب سهمیه آسیایی باعث شده است تا احتمال از دست دادن امتیاز برای این تیم‌های فانوس به دست بالا باشد و شاگردان مهدی پاشازاده امیدوارند که این مهم رخ بدهد و از سوی دیگر خود بتوانند در آبادان مقابل صنعت نفت نتیجه بگیرند تا همچنان برای بقا در لیگ نوزدهم امید داشته باشند؛ آن‌ها که هفته گذشته نمایش خوبی را در مقابل تراکتور داشتند، امشب باید در آبادان به مصاف صنعت نفت بروند و سرمربی جوان شاهین تنها یک تغییر را در ترکیب تیمش اعلام کرده است.

به مانند بازی‌های گذشته ابوالفضل درویش‌وند آماده از دروازه تیم شاهین حراست خواهد کرد و لوکا گادرانی و مرتضی غلامعلی تبار زوج دفاعی شاهین را شکل می‌دهند؛ حسن نجفی و ابوالفضل رزاق پور دفاع راست و چپ بوشهری‌ها در جدال امشب مقابل صنعت نفت خواهند بود.

امیر حسین موسی زاده و محمد سلطانی مهر هافبک‌های دفاعی امشب شاهین بوشهر هستند و با نیمکت نشینی بهمن سالاری، اسماعیل شریفات در کنار علیرضا ابراهیمی دو وینگر تهاجمی سیستم بدون مهاجم پاشازاده خواهند بود؛ میلاد صارمی و دانیال مومنی نیز در قامت دو هافبک نفوذی و بازیساز جلوتر از همبازیان خود بازی می‌کنند تا این‌چنین ارنج ۱۱ نفره شاهین شهرداری مقابل صنعت نفت آبادان چینش شود.

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر مقابل صنعت نفت آبادان:
ابوالفضل درویش‌وند، لوکا گادرانی، مرتضی غلامعلی تبار، حسن نجفی، ابوالفضل رزاق پور، محمد سلطانی مهر، امیرحسین موسی زاده، علیرضا ابراهیمی، اسماعیل شریفات، میلاد صارمی و دانیال مومنی.

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر