یاسمن فرمانی به تیم ملی بانوان ایران دعوت شد

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی انتخابی این تیم را اعلام کرد....

 به گزارش"ورزش سه"، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال بانوان  از تاریخ ۲۱ الی ۲۷ اردیبهشت ماه در  مرکز ملی فوتبال برگزار می شود که مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

سمانه چهکندی (خراسان رضوی)، فاطمه قاسمی (فارس) ، زهرا خواجوی (همدان)، پریسا گراوندی (کرمانشاه)، رها یزدانی ، زهرا علیزاده، حدیث بساط شیر، شهناز جعفری زاده، سهیلا نظام آبادی (کرمان)، عاطفه ایمانی، کوثر عنبری (ایلام)، کوثر کمالی، شقایق روزبهان (مازندران)، افسانه اقبال (گیلان)، سرشین کمانگر (کردستان)، بهناز طاهرخانی (قزوین)، مونا حمودی، سارا ظهرابی نیا (خوزستان)، هاجر دباغی، فاطمه عادلی، گلنوش خسروی (اصفهان)، عاطفه سیدکاظمی، زهرا قنبری، شبنم بهشت، افسانه چترنور، فاطمه امینه برازجانی، ملیکا متولی، فاطمه اردستانی، یاسمن فرمانی، زهرا سربالی (تهران).

ملی پوشان باید فردا ( ۲۱ اردیبهشت ماه) در هتل المپیک خود را به کادر فنی معرفی کنند. نکته ی جالب اینکه مریم ایراندوست با وجود مربیگری در تیم ملوان تنها یک بازیکن از استانش یعنی گیلان را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است و این نشان می دهد می خواهد رفتار عادلانه ای نسبت به دعوت از بازیکنان به اردوی تیم ملی داشته باشد. هم چنین یاسمن فرمانی بازیکن تیم شارلروآی بلژیک و همسر علی قلی زاده که پیش از این در ایران در تیم ملوان بازی می کرده به اردوی تیم ملی دعوت شده است. یاسمن فرمانی چندی پیش و در لیگ برتر بلژیک و در مرحله ی پلی آف به دلیل رعایت حجاب اسلامی از بازی برای تیم باشگاهی اش منع شد.

تگ ها


فوتبال بانوان