یاسین سلمانی، ذخیره طلایی محرم نوید‌کیا

حالا می شود از یاسین سلمانی بازیکن تیم ملی جوانان به عنوان یکی از ذخیره های طلایی لیگ برتر یاد کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، محرم نوید کیا هر گاه به او دستور آماده باش می دهد و وارد زمین شود کاری صورت می دهد. حالا گل باشد یا پاس گل با اینکه در یکی از دو پست ۶ یا ۸ (هافبک دفاعی) به میدان می رود. یاسین سلمانی در تیم ملی جوانان هم بود این چنین بود. به عنوان هافبک دفاعی پیشروی می کرد و با شوت از راه دور دروازه حریفان را نشانه می گرفت. 

یاسین سلمانی امشب و در بازی با مس رفسنجان در دقیقه  ۷۵ وارد میدان شد و دقایقی بعد از ورود به میدان یعنی دقیقه ۸۳ گلزنی کرد تا سپاهان به جای ۴-۱ با نتیجه ۵-۱ مس رفسنجان را شکست دهد. یاسین سلمانی در دقیقه ی ۸۳ بازی با توپ گیری از خط دفاعی حریف در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت و با یک دریبل و یک ضربه کار را تمام کرد. 

یاسین با روندی که در پیش گرفته طولی نخواهد کشید به یکی از مهره های اصلی سپاهان تبدیل خواهد شد. البته او الان یکی از مهره های تاثیر گذار سپاهان بشمار می رود. نکته جالب اینکه یاسین پیش از  حضور محرم نویدکیا در راس کادر فنی سپاهان پیراهن این تیم را برتن کرده بود اما کمتر به بازی گرفته می شد اما سرمربی جدید سپاهان هر گاه فرصت مهیا شود یاسین را به میدان می فرستد تا از او یک بازیکن خوب برای آینده بسازد. محرم نوید کیا برای ساختن یک بازیکن جدید راه حرفه ای را در پیش گرفته. او نه یاسین را به نیمکت دوخته و نه به یکباره به او میدان داده. سلمانی آهسته آهسته در حال تبدیل شدن به یکی از بازیکنان خوب لیگ برتر و سپاهان است و می توانیم از او در آینده ای نزدیک در تیم ملی امید هم شاهد بازی های خوبی باشیم و در ادامه تیم ملی.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان یاسین سلمانی