یحیی: از نویدکیا و سپاهان تشکر می‌کنم

گل‌محمدی می‌گوید که برنامه فیفادی کار پرسپولیس را بسیار سخت کرده است‌...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در ابتدای تمرین امروز تیم پرسپولیس و در حالی که خبرنگاران در حال ورود به ورزشگاه شهید کاظمی بودند، در اتاق شخصی اش و از روی مانیتور آنالیزهایی را تماشا می‌کرد.

اما او دقایقی بعد تصمیم گرفت که در گفتگویی با خبرنگاران شرکت کند به سوالات آنها پاسخ بدهد.

این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

* بازیکنان روز به روز پیشرفت می‌کنند
بازیکنان وضعیت خوبی در تمرین دارند و با انگیزه روز به روز پیشرفت می‌کنند و از لحاظ تمرینی فکر می‌کنم شرایط بدنی خوبی دارند و فقط نیاز به بازی تدارکاتی بیشتر داریم. باتوجه به اینکه لیگ هنوز شروع نشده، مشکلی که داریم نبود در شرایط مسابقه است. هم تیم تاجیکستان و هم الهلال عربستان از دل مسابقات آمدند اما متاسفانه ما باید باری دوستانه و تدارکاتی به استقبال این بازی برویم. یک بازی با پیکان انجام دادیم و جمعه با شهرداری آستارا بازی میکنیم و شانزدهم هم با سپاهان. برنامه ریزی ما طوری بود که بازی تدارکاتی و تمرین و استراحت ما، بازیکنان را به آمادگی برسانند.

* نیاز به تمرین تاکتیکی داریم
متاسفانه مشکل فیفادی را داریم و کار ما را سخت می‌کند. باتوجه به اینکه ۴ روز بعد از بازی کره بازی داریم، بازیکنان ما باید ریکاوری شوند و خودمان هم احتیاج داریم تمرینات تاکتیکی کنیم تا بازیکنان به هماهنگی بیشتری برسند. این مشکلات متاسفانه هست و باید سعی کنیم این مشکلات را به حداقل برسانیم و با آمادگی کامل وارد مسابقه شوند.

* کمال به الهلال هم نمی‌رسد
علی شجاعی قطعا به بازی الهلال نمی‌رسد و کمال کامیابی‌نیا هم بعید است که به الهلال برسد. مهدی مهدیخانی هم دستش شکسته و چند ماهی کار دارد.

* این محک خوبی برای ما خواهد بود
جور کردن بازی دوستانه راحت نیست و اینطور نیست که با هرکسی دلمان خواست بازی کنیم. باید شرایط تیمهای دیگر را هم بسنجیم. شرایطی که سپاهان داشت، شرایطی بود که می‌توانستند در آن تایم با ما بازی کنند. فکر کنم بازی خوبی از آب در بیاید، در هر صورت ملی پوشان ما نیستند اما فکر کنم کمک خوبی کند به هر دو تیم که به آمادگی برسد. جا دارد از سپاهان تشکر کنیم، یک سری معذورات بود که می‌توانستند این بازی را خیلی راحت انجام ندهند. از نویدکیا و سپاهان تشکر میکنم بابت این بازی و کمک خوبی برای ما خواهد بود. این محکم خوبی برای بازیکنان است و آنها هم به آمادگی خواهند رسید.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال