یحیی به دنبال تقویت تیم با ستاره‌های تازه وارد

یحیی گل محمدی در شروع دوباره لیگ قهرمانان امیدوار به کسب نتیجه و صعود از مرحله گروهی این رقابت‌هاست....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از وقفه به وجود آمده در لیگ قهرمانان آسیا، هفته سوم این رقابت‌ها در منطقه غرب شروع شده و پرسپولیس نیز امیدوار است با دستیابی به امتیازات لازم از این گروه صعود کند.

یحیی گل محمدی که با هفت بازیکن تازه وارد، به این مرحله پا گذاشته است، علی شجاعی را البته به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. با این حال حامد لک، سعید آقایی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، آرمان رمضانی و عیسی آل کثیر بازیکنانی هستند که خود را مهیای چالش جدیدی با پیراهن پرسپولیس خواهند کرد.

از بین خریدهای تازه وارد پرسپولیس با توجه به جدایی علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و علی علیپور و البته مصدومیت محمد نادری، شاید حضور احتمالی حامد لک درون دروازه، سعید آقایی در پست دفاع چپ قطعی به نظر برسد.

عیسی آل کثیر نیز با توجه به جدایی علی علیپور و کریستین اوساگوآنا به احتمال زیاد در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت تا امیدوار به گلزنی در اولین گام باشد.

باید دید از بین دیگر بازیکنان تازه وارد پرسپولیس (میلاد سرلک، احسان پهلوان و آرمان رمضانی) نیز کدام بازیکن قادر خواهد بود در ترکیب این تیم برای این جدال سخت مقابل التعاون شرایط بازی را به دست بیاورد.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی