یحیی بی ستاره مقابل پرسپولیس پر ستاره

هفته دوم ليگ هفدهم، پنج شنبه 12 مرداد 96، ساعت 19:30، ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز داور: حسين زرگر، كمك ها: علي ميرزابيگي و هادي طوسي به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، يكي از حساس ترين بازي هاي هفته در يادگار امام (ره) برگزار مي ......

هفته دوم ليگ هفدهم، پنج شنبه 12 مرداد 96، ساعت 19:30، ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز داور: حسين زرگر، كمك ها: علي ميرزابيگي و هادي طوسي

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، يكي از حساس ترين بازي هاي هفته در يادگار امام (ره) برگزار مي شود، جدالي كه برخلاف فصول گذشته اين بار در شرايط كاملاً متفاوت برگزار مي شود چون تيم محبوب تبريزي ها با كم ستاره يا به نوعي بي ستاره ترين تيم چند سال گذشته خود مقابل مدافع عنوان قهرماني و يكي از رقباي سنتي به ميدان مي رود. تراكتور فصل را با بدشانسي محض آغاز كرد هم به خاطر محروميت و مصدوميت مهره هايي كه داشت هم به خاطر نتيجه اي كه در مصاف با استقلالي هاي خوزستان گريبان تراكتور را گرفت و باعث شد تا بحران هاي يحيي گل محمدي در تيم شديدتر شود. يحيي كه از ابتدا هم به سختي هاي كار در تبريز اشراف داشت با شجاعت خاصي اين ريسك را به جان خريد اما تا اين حد تصور نمي كرد مشكل داشته باشد. تراكتور با وجود تمام اين كمبودها امروز در مصاف با پرسپوليس تنها دلخوش به حضور و حمايت پرشورهاي تبريزي است تا آنها بتوانند اين تيم بي ستاره را مقابل مدعي اول قهرماني فصل حمايت كنند. برانكو و شاگردانش با حفظ اسكلت اصلي قهرمان و تقويت آن در پست هاي مختلف در مصاف با فولاد شروعي قهرمانانه داشتند و امروز با در اختيار داشتن كلكسيوني از ستاره هاي مطرح گام به تبريز گذاشته اند تا دومين برد متوالي خود را جشن بگيرند. برانكو با وجود اينكه تيمش شرايطي متفاوت با ميزبان دارد اما حسابي نسبت به غرور كاذب به شاگردانش هشدار داده چون خوب مي داند تراكتورسازي تحت هيچ شرايطي نبايد ناديده گرفته شود از همين رو مربي كروات با بهترين تركيبي كه در اختيار دارد امروز سرخپوشان را به ميدان مي فرستد.

چهره ها

محمد نوري به چند دليل مي تواند چهره اصلي تراكتوري ها در مصاف امروز باشد. اولين دليل برمي گردد به نقشي كليدي كه اين بازيكن در برنامه هاي تاكتيكي تيم بي ستاره تراكتور بر عهده دارد و بايد به تنهايي از عهده بازيسازي و جنگ با هافبك هاي سرشناس قهرمان ليگ برآيد. دليل بعدي هم رويارويي دوباره كاپيتان با تيم سابق آن هم در روزهايي است كه اوضاع و احوال تراكتور متفاوت از پرسپوليس پرستاره و مدعي قهرماني است كه كار را براي نوري و هم تيمي هايش سخت مي كند.

وحيد اميري ستاره ملي پوش پرسپوليس بعد از درخشش در هفته نخست نشان داد از چه آمادگي و انگيزه هايي براي ادامه موفقيت ها برخوردار است. بازيكن محجوب و آرام پرسپوليس در دومين فصل از حضور در اين تيم پرطرفدار بدون اينكه اسير حاشيه اي شود همچنان تأثيرگذاري خود را با بازي هاي درخشان در تركيب شاگردان برانكو نشان داده و حالا همه نگاه ها به او در تبريز دوخته شده تا بار ديگر زمينه برد دوم را براي مدافع عنوان قهرماني و بازگرداندن پرسپوليس به صدر جدول فراهم كند.

تركيب احتمالي دو تيم

تراكتورسازي (1-3-2-4)

فرزاد حاتمي

مهدي شريفي

محمد نوري

محمد ابراهيمي

مهدي كياني

علي طاهران

امير نصرآزاداني

محمد ايران پوريان

محمدرضا مهدي زاده

محمد نادري

فرزين گروسيان

پرسپوليس (2-3-1-4)

مهدي طارمي

گادوين منشا

فرشاد احمدزاده

محسن مسلمان

وحيد اميري

محسن ربيع خواه

صادق محرمي

شجاع خليل زاده

محمد انصاري

حسين ماهيني

عليرضا بيرانوند

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال