یحیی توره : با برد منچستریونایتد باخت به آرسنال را فراموش میکنیم

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- یحیی توره، ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی می گوید بابت تصمیمات داوری در دیدار برابر آرسنال در نیمه نهایی جام حذفی عصبانی است و به نظرش شکست برابر توپچی هامنصفانه نبوده است ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- یحیی توره، ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی می گوید بابت تصمیمات داوری در دیدار برابر آرسنال در نیمه نهایی جام حذفی عصبانی است و به نظرش شکست برابر توپچی ها منصفانه نبوده است.

به گزارش FourFourTwo، منچسترسیتی در بازی آینده خود باید  در دیداری حساس در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برابر منچستریونایتد قرار بگیرد. توره که پیش از این هم ناراحتی خود را از داوری بازی برابر آرسنال ابراز کرده بود درباره وضعیت سیتیزن ها می گوید:

ناامید هستم اما چند روز فرصت ریکاوری برای بازی پنجشنبه داریم. اگر پیروز شویم شکست برابر آرسنال را فراموش خواهیم کرد اما اگر نه برایمان مشکل خواهد بود. سیتی در هفت سال گذشته به اروپا صعود کرده است و بازی پنجشنبه بسیار مهم است.

لیگ برتر انگلیس فصل آینده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی استفاده خواهد کرد و توره به شدت از این اقدام استقبال می کند:

بازی هایی بوده اند که عادلانه در آن شکست خورده ایم، مثل بازی برابر موناکو که آنها شایسته پیروزی بودند. اما این بازی عجیب و ناامید کننده بود. فراموش کردن بازی برابر آرسنال سخت خواهد بود چون خیلی خیلی خشمگین هستم. فوتبال اینگونه است، گاهی می برید و گاهی می بازید اما وقتی احساس می کنید شکست ناعالانه بوده است آسان نیست. فصل آینده از دوربین استفاده می کنند و باید هم این کار را بکنند. این کار بهتر است چون عادلانه است. فکر می پپ گواردیولا شکست را پذیرفت؟ وقتی تصمیمات داوری علیه ماست چه می شود کرد؟

 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال