یحیی،ناپلئون جدید فوتبال ایران

شهر خودرو در این فصل تنها ۱۰ گل به ثمر رسانده و هفت تیم در لیگ امسال از آنها گل بیشتری به ثمر رسانده‌اند....

به گزارش مدال،شهرخودرو در حالی صدرنشین لیگ برتر ایران است که از هفت پیروزی این فصلش، ۶ برد با فاصله یک گل بوده و پنج پیروزی با حساب یک بر صفر رقم خورده است.

شهرخودرو روز قبل در تنها بازی معوقه هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر از سد میهمان خود گل‌گهر سیرجان گذشت تا با ۲۳ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیرد.این تیم در حالی به هفتمین برد این فصل خود رسید و از این حیث رکورد دار شد که شاگردان جلالی همچنان در حسرت پیروزی در مسابقات لیگ برتر قرار دارند.
تیم یحیی در همین بازی برای پنجمین بازی پیاپی دروازه خود را بسته نگه داشت و به هفتمین کلین شیت این فصل خود دست پیدا کرد. حالا مهدی رحمتی ۵۰۸ دقیقه است که دروازه خود را بسته نگه داشته است.

نکته جالب توجه این است که شهر خودرو در این فصل تنها ۱۰ گل به ثمر رسانده و هفت تیم در لیگ امسال از آنها گل بیشتری به ثمر رسانده‌اند. تیم یحیی همیشه علاقمند به فوتبال هجومی بوده اما گویا این سرمربی جوان برای رسیدن به اولین قهرمانی خود در لیگ به این نتیجه رسیده که باید ابتدا گل نخورد و در گام بعدی به برد با حداقل فاصله قناعت کند.

7 پیروزی این فصل شهر خودرو در حالی به ثبت رسیده که تنها یک با برد با فاصله بیش از یک گل رقم خورده است.بنفش پوشان تنها در برابر پیکان با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسیدند و دیگر پیروزی‌ها با فاصله یک گل به ثبت رسیده است.

جالب این که از این بین، 5 پیروزی با نتیجه مشابه یک بر صفر بوده است.شاگردان یحیی در برابر پرسپولیس،ذوب آهن، گل گهر، ماشین سازی و پارس جنوبی جم با یک گل پیروز شده اند و یک بار نیز با حساب ۲ بر یک شاهین بوشهر را شکست دادند.

حال باید منتظر بود و دید در ادامه راه یحیی  با همین شیوه به کار خود ادامه داده و با همان روند به پیروزی هاذی خفیف خود ادامه خواهد داد یا تغییراتی در نحوه بازی‌شان رخ خواهد داد. با این حال باید یحیی و تیمش را صدرنشینِ ناپلئونی لیگ بدانیم.

بیشتربخوانید:

صحبت‌های بازیکنان شهرخودرو پس از بازی با گل‌گهر

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران یحیی و بردهای ناپلئونی شهرخودرو صدرنشین یادداشت اختصاصی شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال