یحیی و چالشی به نام نقل و انتقالات زمستانی

با وجود اینکه مشکلات مالی پدیده با حضور مالک جدید این باشگاه برطرف شده اما همچنان خبری از حضور بازیکنان جدید در تمرینات این تیم نیست....

به گزارش خبرنگار مدال، پدیده که نیم‌فصل نخست لیگ برتر را با حضور در رده دوم جدول و تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان صدرنشین به پایان رسانده این روزها زیر نظر یحیی گل‌محمدی و دستیارانش در حال پشت سر گذاشتن اردوی آماده‌سازی خود است تا نیم‌فصل دوم را نیز به مانند نیم‌فصل نخست به خوبی پشت سر بگذارد.
با وجود حل مشکلات مالی این تیم پس از حضور مالک جدید، جدایی چند بازیکن از این تیم سبب شده تا در شرایط فعلی دست گل‌محمدی برای نیم‌فصل دوم خالی باشد. طی روزهای اخیر بازیکنانی چون محمدرضا خلعتبری، محمد ناصری، مهران امیری، امیر منصوریان و چند بازیکن دیگر از پدیده جدا شده‌اند و میلاد فراهانی تنها ورودی پدیده در نیم‌فصل بوده است.
پدیده در شرایط فعلی 7 جای خالی در لیست بزرگسال خود دارد و با توجه به محدودیت‌های سازمان لیگ می‌تواند 5 بازیکن با شرایط عادی و 3 بازیکن با سهمیه آزاد به لیست خود اضافه کند. این در حالی است که پدیده در خط حمله خود نیاز مبرم به یک بازیکن جدید به جای محمدرضا خلعتبری دارد به جز این مهاجم، سرخ‌پوشان پدیده برای ادامه فصل نیاز به جذب یک مدافع میانی، یک چپ، یک هافبک تدافعی و یک وینگر دیگر خواهد داشت و اضافه شدن یک مهاجم جدید تنوع در خط حمله این تیم را افزایش خواهد داد.
در چنین شرایطی پدیده نیاز به تحرک بیشتری در فصل نقل و انتقالات خواهد داشت و باید دید در نهایت بازیکنان جدید چه زمانی به ترکیب این تیم اضافه خواهند شد. اقدامات پدیده در نقل و انتقالات زمستانی این روزها بیشتر از هر موضوع دیگری ذهن سرمربی موفق این تیم را مشغول کرده و گل‌محمدی امیدوار است با جذب هر چه سریع‌تر بازیکنان جدید، جلسات تمرینی بیشتری را با نفرات مذکور برگزار کند.

 

تگ ها


شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال