یحیی و یارانش روزهای سختی را در پیش دارند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه همه کسب و کارها راه افتاده و شرایط تقریباً مساعد است، باید لیگ برگزار شده تا وضعیت تیم قهرمان و سقوط کنندگان مشخص شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سهراب انتظاری در مورد آغاز دوباره لیگ نوزدهم گفت: خوشحالم که قرار است دوباره لیگ شروع شود، شور و هیجان خاصی در بین علاقه مندان به این رشته پرطرفدار ورزشی به وجود می آید. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا، یا لیگ ها شروع شده یا تا چند روز آینده آغاز خواهد شد. بنابراین باید دوباره شاهد بازی های حساس و بزرگ دنیا باشیم که علاقه مندان زیادی هم دارد.

وی افزود: لیگ ما هم از پایان خرداد آغاز خواهد شد. ۹ هفته تا پایان لیگ باقی مانده و اعتقاد دارم با شرایطی که این روزها کشور پیدا کرده، کسب و کارها همه راه افتاده و تقریباً همه مردم روی به زندگی عادی آورده اند، لیگ باید آغاز شده تا هم علاقه مندان از فوتبال لذت ببرند و هم قهرمان و هم سقوط کنندگان مشخص شوند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: سرخ پوشان تهرانی اختلاف و امتیاز بالایی نسبت به سایر تیم ها دارند و این یک نمره مثبت برای آنان خواهد بود. قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست البته خیلی ها این تیم را از الان قهرمان می دانند اما اعتقاد دارم یحیی و یارانش روزهای سختی را در پیش خواهند داشت.

انتظاری گفت: درست است که می گویند بازی های پرسپولیس آسان است اما در فوتبال، بازی آسان و ساده وجود ندارد خصوصاً وقتی به اواخر فصل نزدیک می شویم و تیم ها یا می خواهند سقوط نکنند یا به لیگ قهرمانان دست یابند. بنابراین کار ساده ای برای یحیی وجود ندارد و او باید با یک برنامه ریزی دقیق و یک تیم هماهنگ و آماده به مصاف حریفان رفته تا بتواند برای چهارمین سال پیاپی، جام قهرمانی را به هواداران هدیه کند.

وی در خاتمه اظهار داشت: البته سلامتی بازیکنان و خانواده های آنان از همه چیز مهمتر است. رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند تضمین کننده سلامتی بازیکنان باشد. همه باید دست به دست هم دهیم تا با رعایت کامل مسائل بهداشتی، لیگ نوزدهم را به پایان برسانیم.

بیشتر بخوانید:

مشکل اوساگونا پابرجاست؛ «کریستین» فعلا دور از پرسپولیس

کامیابی نیا: تا جام را بالای سر نبریم خودمان را قهرمان نمی‌دانیم

 

 

تگ ها


سهراب انتظاری تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانی فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال