یحیی و یک دغدغه بزرگ؛ سایپا یا دربی؟

پرسپولیس در شرایطی دیدار پایانی خود در لیگ را برگزار خواهد کرد که مطمئنا بیشترین تمرکز آنها روی دیدار دربی خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یحیی گل محمدی بعد از اینکه طی سه بازی اخیر تنها دو امتیاز کسب کرده، با چالش ذهنی بزرگی مواجه است. چند روز بعد از دیدار این تیم مقابل سایپا، شاگردان او باید برابر استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی قرار گیرند و سرمربی سرخ‌ها به خوبی از اهمیت بالای این بازی آگاه است.

پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی در شرایطی به عنوان قهرمانی زودهنگام این فصل دست یافته که نتوانست در دربی به نتیجه مطلوب دست یابد و اکنون نیز طی سه بازی اخیر ۷ امتیاز مقابل تیم‌های پایین جدولی از دست داده است. سرمربی پرسپولیس به خوبی آگاه است که نتیجه دربی نیمه نهایی خیلی در دیدگاه هواداران این تیم برای آینده‌اش در جمع سرخپوشان اهمیت دارد. به همین منظور شاید در دیدار بدون حساسیت مقابل سایپا به دنبال استراحت دادن به برخی نیروهای اصلی و تاثیرگذار تیمش باشد که با آمادگی بالا آنها را در جدال با استقلال در اختیار داشته باشد. نگرانی بابت مصدومیت احتمالی و اتفاقی از این دست باعث شده تا او طی روزهای اخیر در تمرینات به دنبال این باشد تا شرایط لازم را برای دیدار پایانی در نظر گرفته و در نهایت چینش تیمش را مقابل سایپا انتخاب کند.

بیشتر بخوانید:

یحیی باید دنبال جانشین برای سیدجلال باشد/ دربی همیشه خاص است

هفته‌چهاردهم و بیست و نهم؛ سرانجام بدون امیر و یحیی !

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال