یخچالی فردا به اردوی تیم ملی بسکتبال ملحق می‌شود

بهنام یخچالی شامگاه دوشنبه به ایران باز می‌گردد تا از روز سه‌شنبه در اردوی تیم ملی بسکتبال برای حضور در انتخابی کاپ آسیا حاضر شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، یکی از بازیکنان غایب در آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال بهنام یخچالی بود. این بازیکن که امسال با تیم «روستوک» در لیگ باشگاهی آلمان شرکت داشت هفته گذشته به کار خود در این تیم و در این فصل از رقابت ها پایان داد اما به دلیل انجام اقدامات لازم برای تسویه حساب بازگشت وی به کشور تا به امروز به تاخیر افتاد.

طبق برنامه یخچالی شامگاه دوشنبه به کشور باز می گردد تا از روز سه شنبه در اردوی تیم ملی بسکتبال برای حضور در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا حاضر شود. این اردو از روز یکشنبه آغاز شده است.

صمد نیکخواه بهرامی و مایک رستم پور به دلیل حضور در آمریکا و آرون گرامی پور به دلیل حضور در انگلستان دیگر نفراتی هستند که هنوز به اردوی تیم ملی اضافه نشده اند. قرار است این سه بازیکن هم حداکثر تا هفته آینده به تهران بازگردند تا پیگیر تمرینات‌شان با دیگر اردونشینان تیم ملی شوند.

تیم ملی بسکتبال در چارچوب پنجره سوم و پایانی انتخابی کاپ آسیا ۲۲ خردادماه با قطر و ۲۴ خردادماه با عربستان دیدار خواهد داشت. هر دو دیدار در اردن برگزار می شود.

سفر به لبنان و حضور در تورنمنت بین المللی به میزبانی این کشور یکی از برنامه های مورد نظر برای تیم ملی بسکتبال پیش از اعزام به اردن است که البته هنوز نهایی نشده است. در صورت قطعی شدن این برنامه، تیم ملی بعد از اتمام کارش در لبنان از بیروت عازم اردن می شود تا دیدارهای خود در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا را برگزار کند در غیر این صورت این تیم ۱۹ خردادماه تهران را به مقصد امان ترک می کند.

تگ ها


بسکتبال لیگ برتر بسکتبال پتروشیمی بندر امام بهنام یخچالی بسکتبال